Ferro - Seria Ego

(1 produkt)
i

Natrysk przesuwny z serii Ferro Ego to produkt, który umożliwi dopasowanie prysznica do wzrostu każdego domownika. Wyposażony w system łatwego usuwania kamienia i możliwość wyboru jednego z 3 strumieni wody jest doskonałą propozycją do każdej łazienki. W zestawie zawiera chromowaną mydelniczkę.

Więcej informacji o Ferro Ego

Seria Ferro Ego charakteryzuje się prostymi liniami, klasycznym kształtem, ale przede wszystkim wysoką funkcjonalnością i wygodą. Wykonane przez cenionego na rynku producenta urządzenia z powodzeniem znajdują swoje miejsce w wielu domach. Przykładami są na pewno natryski przesuwne, jakie ta kolekcja oddaje do dyspozycji klientów. Najważniejszą ich cechą jest możliwość przesuwania suwaka. Taka funkcja pozwala na komfortowe korzystanie z natrysku bez względu na wzrost. Sprawdza się na pewno w domach, gdzie oprócz rodziców i dorosłych, są także nieco niższe dzieci.

Suwak to jedna z wielu pozytywnych cech, jakie obdarza swoich klientów seria Ferro Ego . Nie zabrakło bowiem wielofunkcyjnej rączki. Możliwy jest wybór pomiędzy trzema strumieniami, dzięki czemu każdy znajdzie ten, który najlepiej odpowiada jego preferencjom. Natryski z tej kolekcji wykonane są z trwałego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu przetrwają wiele przeciwności losu. Ich chromowana konstrukcja to z kolei doskonały materiał na dopasowanie do reszty wyposażenia łazienki.

Sprawdzone natryski z suwakiem w serii Ferro Ego

Wygląd to nie wszystko - każdy o tym dobrze wie, aby jednak był godny uwagi, trzeba dbać o całą konstrukcję. Dlatego chromowana powierzchnia oprócz ciekawej prezencji oferuje łatwe usuwanie wszelkich zabrudzeń. Nie zabrakło także systemu łatwego usuwania kamienia. To sprawia, że najcięższe do usunięcia pozostałości kamienia schodzą przy użyciu zwykłych środków czystości. Dodatkiem, który na pewno ucieszy wielu, jest mydelniczka. Znajduje się ona w natryskach, aby ułatwiać odkładanie samego mydła czy też żelu lub szamponu.

Cała konstrukcja jest w prosty i szybki sposób montowana w ścianie. Będzie więc niezwykle wytrzymała i stabilna. Rączki w natryskach mają odpowiednie miejsca, na których zawisną i także będą solidnie ulokowane. To bez wątpienia świetna propozycja dla wymagających stylu i funkcjonalności klientów. W razie problemów lub pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego natrysku z serii Ferro Ego .

Ferro Ego - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wolisz monochromatyczne wnętrze z betonem, kamieniem, a może kontrastowe kolory? Być może bardziej przemawia do Ciebie estetyka ciepłego drewna lub etnicznych wzorów? W każdym przypadku możesz tak zaaranżować swoją łazienkę, by była ona funkcjonalna i stylowa. To nie jest takie trudne. Przeczytaj wpis na naszym blogu i przekonaj się o tym!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jednym z największych dylematów podczas projektowania łazienki jest wybór między wanną a kabiną prysznicową. Na co się zdecydować? Z pewnością znajdą się fani i jednego, i drugiego rozwiązania. W naszym artykule piszemy o wszystkich wadach i zaletach oraz o kilku dodatkowych kwestiach. Sprawdź!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Obawiasz się remontu? Niepotrzebnie! Dzięki naszym wskazówkom wszystko przebiegnie szybko i sprawnie. Najważniejsza rzecz, o której musisz pamiętać, to dobry plan. Trzymaj się go, a wszelkie obawy i wątpliwości znikną. Nie wiesz, jak się za to zabrać? Sprawdź nasz artykuł, w którym zawarliśmy wszystkie najpotrzebniejsze informacje!