Ferro - Seria Espacio

(6 produktów)
i

Jeżeli szukasz baterii do swojego domu, które będą utrzymane w jednolitym stylu, zapraszamy do zakupu produktów z serii Ferro Espacio. Baterie są chromowane, wysokiej jakości i nadają się zarówno do umywalek, jak i zlewozmywaków czy nawet bidetów, dostępne w wersjach stojących oraz ściennych.

Więcej informacji o Ferro Espacio

Jeżeli szukasz baterii do swojego domu, która utrzymana będzie w jednolitym stylu, jak reszta wyposażenia łazienki, wybierz serię Ferro Espacio . Jednolitość nie oznacza nudy, a już na pewno w tym przypadku. Baterie są bowiem wykończone w niesamowitej barwie, która nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest bardzo praktyczna podczas czyszczenia. Niektóre z baterii w serii mają nieco opływowe kształty, inne zaś szczególnie baterie zlewozmywakowe wykonano z ostrymi i prostymi krawędziami. Wybór należy oczywiście do klienta.

W tej kolekcji baterie nadają się do zlewozmywaków wspomnianych powyżej, a także bidetów czy umywalek. Są wersje stojące, jak i te montowane w ścianie. Cechuje je przede wszystkim trwałość i stabilność bez względu na montaż. Gwarancja udanego wyboru to także łatwe usuwanie zabrudzeń z chromowanej powierzchni. Prostota i precyzja, z jaką można korygować ciśnienie i temperaturę wody, także przypadnie do gustu wielu wymagającym klientom. Dla większej wygody wiele baterii wyposażono w głowicę ceramiczną wraz z funkcją tłumienia hałasu.

Baterie z serii Ferro Espacio- lekkość i elegancja

Ferro to znany i ceniony producent armatury łazienkowej i kuchennej. Wybór baterii tego producenta to bez wątpienia decyzja na zakup sprawdzonych i cenionych elementów wyposażenia łazienki. Baterie będą solidne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto niestraszne im szkodliwe działanie wilgoci. Utrzymanie ich w pełnej czystości nie będzie problemem. Takie rozwiązania na pewno wybiorą osoby, które nie lubią dużo sprzątać, a zachowanie czystości mimo wszystko jest ich priorytetem.

W serii Ferro Espacio klient bez względu na preferencje i upodobania na pewno znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Baterie wannowe, stojące czy bidetowe sprawią, że łazienka stanie się bardziej funkcjonalna, lepiej wyposażona i przede wszystkim nabierze walorów estetycznych. Najlepiej, jeśli każda bateria w łazience była z jednej serii. Wtedy wszystko pięknie się ze sobą zgrywa. Oczywiście zapraszamy do zakupu, a w razie wątpliwości lub pytań do kontaktu z naszymi specjalistami.

Ferro Espacio - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Ciepłe barwy, dużo drewna, nastrojowe światło, a może zimny beton, granit i czarne dodatki? Bez względu na to, w którym kierunku chcesz podążać, możesz zaprojektować stylową łazienkę, która będzie także doskonale spełniała swoje funkcje. Zebraliśmy najważniejsze kwestie i wskazówki na naszym blogu. Przekonaj się, jak szybko i sprawnie możesz odmienić swoje wnętrze i nadać mu charakteru.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W niewielkiej łazience często nie ma mowy o zamontowaniu wanny. Niekiedy koniecznością staje się kabina prysznicowa. To jednak nie jest takie złe rozwiązanie, gdyż obecnie na rynku jest dostępnych wiele kształtów, rodzajów szkła oraz dodatkowych opcji, jak hydromasaż, siedzisko czy radio. O tym wszystkim dowiesz się z naszego artykułu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Boisz się remontu łazienki i odkładasz go na ostatnią chwilę? To niewłaściwe podejście! Tylko dobrze zaplanowany może pójść gładko i w miarę przyjemnie. Przyjemne będzie na pewno obserwowanie zachodzących zmian i metamorfoza wnętrza! Podpowiadamy, co zrobić, by remont łazienki przebiegł szybko i sprawnie!