Ferro - Seria Fiesta

(9 produktów)
i

Potrzebujesz eleganckich i solidnych baterii do swojego mieszkania? Zapraszamy do zakupu produktów z serii Ferro Fiesta, które charakteryzują się solidną konstrukcją oraz nowoczesnych designem. Wybór jest niezwykle szeroki, bowiem znajdziesz tu zarówno baterie umywalkowe, prysznicowe, jak i podtynkowe.

Więcej informacji o Ferro Fiesta

Ponadczasowy design, konstrukcja godna uwagi, a także niebywała stabilność po montażu. Te trzy cechy to główne elementy baterii z kolekcji Ferro Fiesta . Utrzymane w nowoczesnym wykończeniu baterie na pewno sprawdzą się w łazienkach o każdym stylu. To dlatego, że mimo nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych, wciąż jest to kształt nieodbiegający od wieloletnich standardów. W serii tej znaleźć można baterie umywalkowe, wannowe, a nawet natryskowe. Nie zabrakło także 2-funkcyjnej baterii podtynkowej.

Przede wszystkim na uwagę zasługuje solidność wykonania baterii z wysokiej klasy materiałów. Ponadto chromowane powierzchnie, które cechują się nieskazitelną czystością w każdych warunkach. Usuwanie jakichkolwiek powstałych zabrudzeń będzie z kolei proste i szybkie. Seria Fiesta oferuje szeroki wybór baterii montowanych w ścianie za pomocą dwóch otworów. Z kolei baterie stojące potrzebują jednego otworu do montażu. Uchwyty, w jakie zostały wyposażone, oferują bardzo precyzyjną zmianę temperatury i ciśnienia wody.

Piękne i funkcjonalne baterie w serii Fiesta

Do wyboru są baterie wyższe, jak i te niższe. Na przykład model bidetowy z obracaną końcówką wylewki. Wiele z nich oferuje także korek spustowy click-clack, co zwiększa wygodę podczas użytkowania. Ferro Fiesta to bez wątpienia seria, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie baterii do swojej łazienki. Szczególnie kiedy niezbędnych jest kilka egzemplarzy na przykład do bidetu, wanny czy umywalki. W ten sposób można wyposażyć pomieszczenie w elementy wykończone w tym samym stylu. Co ważne, wybór jest niezwykle szeroki.

Kolekcja ta gwarantuje zadowolenie z zakupu. Funkcjonalność, wygoda podczas użytkowania i trwała konstrukcja to tylko kilka atutów egzemplarzy z tej serii. Warto dodać, że wykończenie zostało wykonane tak, aby szkodliwe działanie wilgoci, takie jak korozja nie miało tutaj miejsca. Jeżeli przed zakupem masz wątpliwości lub nurtują Cię jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Telefonicznie lub mailowo możesz zapytać praktycznie o wszystko, co związane z serią Fiesta.

Ferro Fiesta - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka to pomieszczenie, które nie może odstawać od reszty mieszkania czy domu. Dobrze, aby współgrało aranżacyjnie z całym wnętrzem. Obawiasz się, że to niemożliwe? A może masz problem z podjęciem decyzji, jaką armaturę, akcesoria, dodatki oraz kolorystykę wybrać? Sprawdź wpis na naszym blogu, gdzie zamieściliśmy praktyczne porady i wskazówki.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Odwiecznym dylematem podczas projektowania łazienki jest wybór pomiędzy wanną a prysznicem. Zajrzyj do artykułu na naszym blogu, gdzie zebraliśmy mnóstwo informacji oraz praktycznych porad, a także wskazówek odnośnie sprzątania i dbania o środowisko. Z pewnością pomogą Ci one i ułatwią podjęcie decyzji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Obawiasz się remontu łazienki? To wcale nie jest takie straszne, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Podstawą jest dobry plan, sprawdzona ekipa fachowców oraz produkty i sprzęt wysokiej jakości. Dalej masz wątpliwości? Zajrzyj na nasz blog. Piszemy o tym, jak okiełznać remont łazienki!