Ferro - Seria Freya

(8 produktów)
i

Jeżeli szukasz baterii zlewozmywakowej, która nie jest srebrna, zapraszamy do zakupu produktów z serii Ferro Freya. Do tej kategorii należą klasyczne piaskowe oraz grafitowe baterie, które świetnie będą współgrały z drewnianymi blatami kuchennymi i z pewnością ożywią Twoją kuchnię!

Więcej informacji o Ferro Freya

Srebrne, chromowane konstrukcje baterii zlewozmywakowych nie są już tak bardzo pożądane. Wiele osób szuka rozwiązań nowatorskich, nowoczesnych i przede wszystkim designerskich. Dzięki temu kuchnia, w jakiej bateria się znajdzie, nabierze barw, charakteru i niesamowitego stylu. Dlatego w naszej ofercie znajdują się baterie z serii Ferro Freya . W tej kolekcji znaleźć można produkcje o klasycznym piaskowym wykończeniu, jak również modele w graficie, które prezentują się zjawiskowo. Takie barwy na pewno sprostają oczekiwaniom wielu wymagających klientów.

Baterie z tej serii charakteryzują się również funkcjonalnością. Są bowiem modele, których wylewka jest wysoka i zaokrąglona, co ułatwia mycie dużych naczyń. Nie zabrakło także egzemplarzy z wyciąganą wylewką, dzięki czemu korzystanie z baterii staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Każda z baterii została wyposażona w precyzyjny uchwyt, którym można zmieniać ciśnienie i temperaturę wody. Kolekcja Ferro Freya gwarantuje także łatwe usuwanie zabrudzeń z powierzchni za sprawą odpowiedniego wykonania.

Seria Freya- baterie dla najbardziej wymagających

Klienci, którzy nie lubią przepychu, baterii wielkich z długimi wylewkami na pewno znajdą w tej serii coś dla siebie. Są bowiem egzemplarze stojące o konstrukcji, która nie przekracza 12 centymetrów, jeśli chodzi o wysokość. Każda z nich świetnie współgra z drewnianymi blatami za sprawą wykończenia. Montaż każdego z egzemplarzy w serii nie będzie problematyczny. Wystarczy jeden otwór, w którym znajdzie się osprzęt, same baterie są nablatowe.

Ferro Freya oferuje w swojej kolekcji baterie, które mają obrotową wylewkę, tak naprawdę każda z nich charakteryzuje się tą cechą. To kolejny dowód na to, że wybór jednego z wyrobów sprawi, że kuchnia stanie się bardziej funkcjonalna. Z naszej strony gwarantujemy pomoc i doradztwo w razie wątpliwości czy pytań. Specjaliści chętnie pomogą w wyborze i przedstawią szeroki wybór każdemu, kto się z nami skontaktuje. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy.

Ferro Freya - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka może być kolorowa, kontrastowa albo utrzymana w jednej, spójnej kolorystyce. To, co wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Ważne jednak, by trzymać się określonych zasad, a wówczas można cieszyć się pięknym wnętrzem, a do tego spełniającym swoje funkcje. Łazienka musi być przecież wygodna. Na naszym blogu zamieściliśmy praktyczne porady.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Prysznic, wanna, a może oba elementy? Decyzja zwykle nie jest łatwa, szczególnie jeśli w grę wchodzi niewielki metraż. Wówczas najczęściej wybór pada na kabinę prysznicową, choć ciekawym pomysłem jest zamontowanie parawanu na wannie, dzięki czemu powstaje rozwiązanie dwa w jednym. Więcej wskazówek znajdziesz w naszym artykule!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wizja zbliżającego się remontu łazienki przyprawia Cię o ból głowy? Niepotrzebnie. Zajrzyj do naszego poradnika. Znajdziesz w nim niezbędne informacje, praktyczne porady oraz przydatne wskazówki, jak przejść przez remont szybko i sprawnie, i jak poradzić sobie z bałaganem!