Ferro - Seria Grado

(1 produkt)
i

Często musisz wymieniać rączkę do natrysku na nową? Możesz rozwiązać ten problem i zaopatrzyć się w rączkę z serii Ferro Grado, która została wyposażona w system łatwego usuwania kamienia wapiennego, dzięki czemu nie będzie się zapychała. Będziesz mógł z niej korzystać przez naprawdę długi czas!

Więcej informacji o Ferro Grado

Zapchana lub nieszczelna rączka natryskowa? Taka sytuacja zdarza się dość często, kiedy decydujemy się na słabej jakości urządzenia tego rodzaju. Na szczęście kupując rączki z naszej oferty, możesz być pewien, że taka sytuacja się nie zdarzy. Świetnym wyborem zarówno pod względem wykonania, jak i wykończenia będzie rączka natryskowa z serii Ferro Grado . Seria ta charakteryzuje się produktami o bardzo ciekawym, klasycznym wykończeniu. Dlatego dopasowanie elementów tego typu do reszty wyposażenia łazienki nie będzie problemem.

Oprócz pięknego wykończenia w chromie, co przekłada się na łatwe czyszczenie i brak oznak zacieków czy odbitych palców- rączki z tej kolekcji gwarantują niezwykłą funkcjonalność. Wszystko za sprawą możliwości wyboru pomiędzy aż sześcioma rodzajami strumienia wody. Do dyspozycji użytkownika jest deszcz, mgła, masaż czy silny deszcz, a także kilka innych. Każdy znajdzie więc ten, który najlepiej odpowiada jego preferencjom. Główki rączek mają wymiary, które pozwalają na komfortowy i szybki prysznic.

Koniec problemów z usuwaniem kamienia na rączkach natrysku!

Wiele rączke po prostu nie zostało wykonanych tak, aby usuwanie kamienia było czynnością prostą, czasem nawet możliwą. Jednak rączki z serii Ferro Grado wyposażono w system szybkiego i prostego usuwania kamienia o nazwie FerroEasyClean. Rozwiązanie to pozwala usunąć kamień skutecznie i bez najmniejszych problemów. Piękny wygląd, jak i duża funkcjonalność rączki to jej główne atuty. Na pewno zostanie wybrana przez klientów wymagających sprawdzonych rozwiązań. To sprzęt z najwyższej półki od cenionego producenta na polskim i europejskim rynku.

Rączki z tej serii gwarantują długą i bezproblemową eksploatację. Każda część została bowiem wykonana z trwałych materiałów i solidnie ze sobą połączona. Nie dojdzie również do problemów ze szczelnością, co często zdarza się w przypadku słabej jakości produktów. Jeżeli nie jesteś zdecydowany, którą rączkę wybrać- zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści chętnie doradzą, a także odpowiedzą na wszelkie pytania.

Ferro Grado - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Bez względu na to, czy Twoja łazienka jest duża, czy mała, możesz cieszyć się stylowym wnętrzem. Wystarczy zastosować się do kilku wskazówek. Jakich sprzętów użyć, na jakie kolory postawić oraz jak można to wszystko urozmaicić? Przeczytaj nasz krótki poradnik i ciesz się piękną łazienką.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie potrafisz zdecydować, czy chcesz mieć w łazience prysznic, czy może jednak wannę? Zwróć uwagę na świetne rozwiązanie, jakim jest zamontowanie parawanu na wannie, dzięki czemu w kilka sekund możesz zamienić ją w wygodną kabinę prysznicową, a Twoja podłoga pozostanie sucha. Więcej wskazówek znajdziesz na naszym blogu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Boisz się nadchodzącego remontu łazienki? To nie jest takie straszne. Musisz tylko odpowiednio się do tego przygotować, opracować plan, znaleźć sprawdzoną ekipę fachowców. Jak się do tego zabrać? Jak poradzić sobie ze sprzątaniem całego bałaganu. Niezbędne informacje oraz praktyczne porady zawarliśmy w naszym artykule!