Ferro - Seria Lido

(1 produkt)
i

Potrzebujesz rączkę natryskową, która będzie miała różne strumienie wody? Polecamy Ci produkt z serii Ferro Lido, który spełnia takie wymagania, bowiem posiada trzy różne wersje natrysku! Do tego została wyposażona w system łatwego usuwania kamienia, dlatego możesz być pewien, że posłuży Ci przez długie lata!

Więcej informacji o Ferro Lido

Rączka natryskowa, którą ciężko się trzyma, jest zbyt duża lub za mała? Masz problemy z przeciekającymi elementami końcówki rączki? Wymień ją po prostu na nową. Najlepszym wyborem w tej sytuacji będzie model z serii Ferro Lido . To seria oferująca rączkę natryskową o niebywałych funkcjach i niezwykle prostym montażu do węża prysznicowego. Jej konstrukcja oferuje wygodę i ergonomię. Taki wybór na pewno docenią klienci szukający sprawdzonych rozwiązań w naprawdę dobrej jakości pod względem wykonania.

Decydując się na zakup tej rączki, klient otrzymuje wysokiej klasy sprzęt, który sprawi, że kąpiele czy prysznic będą dużo przyjemniejsze. Szczególną uwagę warto zwrócić na wielofunkcyjność elementu. Do wyboru są tutaj trzy tryby pracy, strumienie, jakie będą wypływać z rączki to deszcz, masaż i mieszany. Każdy z domowników znajdzie więc ten odpowiedni dla siebie. Kolekcja Ferro Lido to także gwarancja użytych wysokiej jakości materiałów, co przełoży się na długą i bezproblemową eksploatację rączki w każdych warunkach. Mowa tutaj między innymi o odporności na uszkodzenia czy problemy spowodowane przez wilgoć.

Rączki natryskowe z serii Ferro Lido- piękno z funkcjonalnością

Wykończenie jest niezwykle ważne w przypadku elementów zestawu. Tutaj wymiana rączki oznacza dopasowanie jej do całej konstrukcji natrysku. Jednak nie będzie z tym większych problemów za sprawą chromu, który zgra się z wyposażeniem łazienki bez względu na jej styl. Zaletą rączki z tej serii jest także oszczędność. Model wyposażono w funkcję ograniczenia zużycia wody do nawet 50 procent, co jest bardzo dobrym wynikiem. Rozwiązanie na pewno zostanie docenione przez wielu fanów oszczędności.

Długa eksploatacja rączki nie będzie problemem, a to za sprawą systemu usuwania kamienia FerroEasyClean, który tak jak w innych produktach tej firmy znalazł się również tutaj. Dzięki niemu nie będzie dochodziło do zapychania się elementu, a co za tym idzie konieczności wymiany. Tutaj także usuwanie kamienia nie będzie sprawiało problemów. To rączka godna uwagi, a jeśli są jakieś wątpliwości lub pytania, warto skontaktować się z naszymi specjalistami. Oni chętnie doradzą w każdej kwestii związanej z tą serią i nie tylko.

Ferro Lido - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Łazienka należy do tych pomieszczeń w domu, które muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Spędzamy w niej dużo czasu, zatem obok wygody, trzeba jeszcze mieć na uwadze design. Jak stylowo zaaranżować wnętrze, by było stylowe i funkcjonalne? Skorzystaj z naszych porad, które umieściliśmy w artykule na blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Trudnym wyborem podczas projektowania swojej wymarzonej łazienki jest podjęcie decyzji, czy montujemy wannę, czy może jednak prysznic. Na rynku jest dostępnych mnóstwo różnych modeli, różniących się wielkością, kształtem i dodatkowymi opcjami. Nie wiesz, na co postawić? Przeczytaj nasz praktyczny poradnik, który rozwieje Twoje wątpliwości.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Plan, fachowcy, sprzęt i chęci – to podstawa każdego remontu, a już na pewno remontu łazienki. Tutaj nie może być mowy o błędach. Jak zatem zabrać się do tego wszystkiego, by przejść przez remont bez strachu i obaw? O tym wszystkim piszemy na naszym blogu. Sprawdź nasze wskazówki!