Ferro - Seria Limone

(1 produkt)
i

Potrzebujesz rączki natryskowej, w której będziesz w stanie ustawić różne strumienie wody? Zapraszamy do zakupu produktu z serii Ferro Limone, który został wyposażony w rozmaite tryby, takie jak “deszcz”, masaż czy mgła. Dzięki takiej opcji będziesz mógł dobrać intensywność strumienia wody w zależności od stanu i nastroju.

Więcej informacji o Ferro Limone

Seria Ferro Limone charakteryzuje się funkcjonalnością. To zasługa producenta, który wprowadził do niej rączkę natryskową z wieloma rodzajami strumienia. Dzięki temu możliwy będzie wybór spośród aż pięciu trybów. Każdy z domowników znajdzie więc jeden dla siebie. Są to między innymi deszcz, mgła czy masaż. Ferro to producent istniejący na rynku już ponad 20 lat. Jego produkty doceniane są przez klientów zarówno z naszego kraju, jak i całej Europy. Z pewnością ta seria zwróci uwagę wymagających.

Nie bez powodu nazwa serii może kojarzyć się z cytrusem. Oprócz chromowanej powierzchni, która zajmuje praktycznie całość rączki, została tutaj dodana otoczka w kolorze limonkowym. Niewielki gest, który mocno wpływa na postrzeganie tego produktu. Radosny dodatek spodoba się wielu klientom. Co ważne rączka wciąż będzie idealnie pasować do reszty wyposażenia łazienki. Jej podłączenie do węża prysznicowego będzie szybkie i bezproblemowe. Konstrukcja z wysokiej klasy materiałów pozwoli na długą eksploatację.

Doskonale przygotowana rączka natryskowa z serii Ferro Limone

W tej serii wykończenie idzie w parze z zastosowaniem. Większość zestawów natryskowych wykonano w chromie. Dlatego dopasowanie jej do zestawu nie będzie problemem. Chrom pięknie się prezentuje, ale dodatkowo sprawia, że usuwanie zanieczyszczeń w postaci między innymi zacieków będzie czynnością prostą. Do zalet rączki natryskowej z kolekcji Ferro Limone zaliczyć można także FerroEasyClean, a więc system szybkiego usuwania kamienia. To także przyczynia się do możliwości dłuższej eksploatacji.

Decydując się na ten model rączki, klient otrzymuje sprawdzony, funkcjonalny i wytrzymały produkt, z którego na pewno będzie zadowolony podczas użytkowania. Rozmiary elementu są bez wątpienia uniwersalne. Pozwolą na komfort w trakcie korzystania. Z naszej strony gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego modelu. Nasi specjaliści odpowiedzą także na nurtujące klientów pytania. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ferro Limone - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wanna wolnostojąca, efektowne dodatki, dużo złota, kryształowy żyrandol czy kinkiety – tak wyobrażasz sobie stylowe wnętrze? Mamy dobrą wiadomość! Stylowa łazienka może być nie tylko mała, ale i urządzona w ciepłych, zimnych albo kontrastowych barwach, z prysznicem i ciekawymi dodatkami. Przeczytaj nasz poradnik i przekonaj się, że zaprojektowanie stylowej łazienki nie jest trudne!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna i prysznic – oba rozwiązania mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Pamiętaj, że decyzja, co wybrać, musi być przemyślana. Dostosuj ją nie tylko do własnych upodobań, ale również do preferencji pozostałych domowników. Podpowiadamy, jak to zrobić! Sprawdź nasz poradnik z praktycznymi wskazówkami.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Boisz się remontu łazienki, jednak jest on koniecznością. Przyda się nie tylko wsparcie drugiej osoby, ale przede wszystkim skrupulatne i dokładne opracowanie planu działania, z uwzględnieniem wszystkich wymagań i oczekiwań. Jak się za to zabrać? Wszystko opisaliśmy w naszym poradniku! Sprawdź!