Ferro - Seria Modena

(9 produktów)
i

W naszej serii Ferro Modena znajdziesz nie tylko klasyczne stojące baterie, ale także te bardziej nowoczesne z wyciąganym natryskiem czy podtynkowe natryskowe. Każdy znajdzie interesujący go produkt w dobrej cenie, wykonany z niebywałą dbałością o szczegóły!

Więcej informacji o Ferro Modena

Funkcjonalna i stylowa łazienka, to składowa bardzo wielu elementów. W tego typu wnętrzach nie liczy się jedynie armatura łazienkowa, ale także inne elementy takie jak na przykład bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganym natryskiem wykończona w chromie, które powinny cechować się podwyższoną odpornością na uszkodzenia, a także na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, aby móc prezentować się stylowo i z klasą. Tak jak oferowane w tej kategorii naszego sklepu przyciski łazienkowe z kolekcji Ferro Modena, które zostały wykonane w uniwersalnym jasnym kolorze pozwalającym dopasować je do większości wnętrz łazienkowych.

W tej kategorii znajdą Państwo wyjątkowe baterie zlewozmywakowe z wyciąganym natryskiem stojące w uniwersalnym kształcie i rozmiarze, dzięki czemu można je dopasować do każdej łazienki bez względu na jej wielkość, jak także elementy niezbędne do montażu, pomagające zorganizować przestrzeń łazienkową, a także zapewniający łatwość w montażu tego elementu. Jest to bardzo proste zadanie, z którym poradzi sobie każdy, nawet osoby bez większego doświadczenia.

Wysoka jakość wykonania i niezawodna trwałość oraz uniwersalność

Armatura łazienkowa z kolekcji Ferro Modena charakteryzują się przede wszystkim uniwersalnością. Zostały one bowiem wykonane z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczonych przed działaniem niekorzystnych czynników panujących w łazienkach, a także wykończonych na wysoki połysk. Dzięki czemu ich czyszczenie jest niezwykle proste i przyjemne, a to sprawia, że ich wygląd nie zmienia się nawet po długim okresie użytkowania. To armatura łazienkowa, która staje się popularna i staje się wyborem numer jeden dla każdego wymagającego klienta.

Wszystkie elementy z tej kolekcji zostały dodatkowo wyposażone w funkcję cichego działania, a co więcej wykonane są z trwałych materiałów odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Elementy te doskonale sprawdzą się w łazienkach zarówno wykończonych w nowoczesnym stylu, dodając im klasycznego charakteru, jak także tych tradycyjnych, idealnie łącząc się z umywalkami, wanną i sedesem z tej samej marki. Tworząc spójną aranżację wnętrza, co jest możliwe dla każdego!

Ferro Modena - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Na ścianach łazienki nie muszą być położone wyłącznie płytki. Równie dobrze możesz zdecydować się na ciekawą mozaikę, drewno, a nawet tapetę. Takie rozwiązania również doskonale sprawdzają się w łazience i tworzy wyjątkowy nastrój. Wiele przydatnych wskazówek i porad znajdziesz w naszym artykule na blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybrać kabinę prysznicową czy wannę? To odwieczny dylemat osób planujących remont bądź projektujących nową łazienkę. Sytuacja jest prosta, gdy mamy do dyspozycji duży metraż. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Jak zatem połączyć wygodę z funkcjonalnością oraz stylowym designem. Piszemy o tym na blogu!

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nowoczesna łazienka musi być nie tylko estetyczna i stylowa, ale także funkcjonalna. Aby wszystkie te cechy były zachowane, co kilka lat trzeba przeprowadzić remont. Ta wizja Cię przeraża? To nie musi być takie straszne. O tym, jak się do tego przygotować i wszystko zaplanować piszemy na blogu!