Ferro - Seria Niagara

(2 produktów)
i

Obecnie bardzo popularne są kąpiele z użyciem tak zwanej deszczownicy, dlatego polecamy taki produkt z serii Ferro Niagara, jak głowica talerzowa deszczowni o wymiarach 300 na 30 mm lub 45 na 45 mm. Wykonany ze stali szlachetnej sprawi, że każda kąpiel będzie niezapomnianą przyjemnością.

Więcej informacji o Ferro Niagara

Nowoczesna konstrukcja, która nada wnętrzu stylu i elegancji. Tak można określić dostępną w naszym sklepie armaturę łazienkową z serii. Ferro Niagara Propozycja od cenionego producenta, obok której nie da się przejść obojętnie. Świetne wykończenie, wykorzystanie trwałych materiałów oraz panujących trendów w przypadku konstrukcji. W Polsce i również w Europie bardzo cenione są produkty tego producenta. To również zasługa niezwykłej funkcjonalności, jaką oferują akcesoria i armatura łazienkowa czy kuchenna firmy.

Ferro Niagarato bez dwóch zdań seria, której nazwa idealnie określa produkt. Armatura łazienkowa z tej serii pozwala na niesamowity komfort podczas użytkowania. Jej cechami jest gwarancja łatwość podczas codziennego użytku Jeżeli jednak to nie wystarcza, można w prosty i szybki sposób oczyścić te elementy, dzięki czemu ich mobilność jeszcze bardziej się zwiększy. Nie można mieć zarzutów do wykończenia elementu. Elegancki chrom o gładkiej powierzchni, jak w każdym z produktów z tej kolekcji. To gwarancja piękna i czystości. Na chromie nie osadzają się bowiem trudne do usunięcia zabrudzenia.

Piękna i elegancka armatura łazienkowa z serii Ferro Niagara

Wszystkie elementy wyposażenia łazienkowego z tej serii zostały przygotowane w taki sposób, by spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. To właśnie sprawia, że stają się one tak popularne i wybierane są przez wiele osób z całego świata. W serii Ferro Niagara można dostrzec klasyczne linie z zaokrąglonymi kształtami. To również wpływa na możliwość łatwiejszego usuwania zabrudzeń z powierzchni.

Produkt montuje się w łazienkach i można go dopasować do swoich potrzeb. Jest niezwykle funkcjonalny, a komfort z korzystania stoi tutaj na najwyższym poziomie. Z pewnością ucieszy to wielu wymagających klientów. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy, aby w pełni odpowiedzieć na pytania i doradzić w kwestii zakupu. Naszą pomoc oferujemy na każdym etapie współpracy z klientem. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Ferro Niagara - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowanie wymarzonej łazienki możesz pozostawić profesjonaliście lub też samodzielnie podjąć się tego wyzwania. Najpierw zastanów się, w jakim stylu chcesz urządzić wnętrze, zwracając przy tym uwagę na metraż łazienki oraz aranżację całego mieszkania czy domu. Nie wiesz, jak się za to zabrać? Sprawdź porady, jakie zawarliśmy w artykule!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa może być ratunkiem w niewielkiej łazience. Trzeba jednak pamiętać, że współczesne produkty mają bardzo bogate wyposażenie i wcale nie muszą być złem koniecznym. Relaksującą kąpiel można wziąć w kabinie z hydromasażem, nastrojowym światłem i wbudowanym radiem. W naszym artykule przedstawiamy wady i zalety wanny oraz kabiny prysznicowej. Dzięki temu wybór będzie nieco łatwiejszy.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jedną z największych obaw dotyczących remontu są nieprzewidziane wydatki i problemy, a także sprzątanie zarówno w trakcie, jak i po skończonych pracach. Nie trzeba się jednak tak bardzo tym przejmować. Wystarczy wiedzieć, jak poradzić sobie z tym całym chaosem. O tym właśnie jest nasz artykuł – sprawdź i przekonaj się, że remont łazienki nie jest taki straszny, jakby się mogło wydawać.