Ferro - Seria Novatorre Metalia 9

(7 produktów)
i

Produkty z serii Ferro Novatorre Metalia 9 charakteryzują się bardzo wysoką jakością materiałów, z których zostały wykonane. Co więcej, producent daje na takie akcesoria jak półki szklane, szczotki do WC czy uchwyty na papier toaletowy aż 25 lat gwarancji. Świadczy to o ich wysokiej jakości!

Więcej informacji o Ferro Novatorre Metalia 9

Seria Ferro Novatorre Metalia 9 charakteryzuje się funkcjonalnością. To zasługa producenta, który wprowadził do niej szczotkę do WC, uchwyt na papier i półkę w chromie. Dzięki temu możliwy będzie wybór modelu, który spełnia wszystkie wymagania. Każdy z domowników znajdzie więc jeden dla siebie. Są to między innymi uchwyty na papier wykonane w chromie z najwyższej jakości materiałów. Ferro to producent istniejący na rynku już ponad 20 lat. Jego produkty doceniane są przez klientów zarówno z naszego kraju, jak i całej Europy. Z pewnością ta seria zwróci uwagę wymagających.

Nie bez powodu tak wiele osób ceni sobie produkty z tej serii. Oprócz chromowanej powierzchni, która zajmuje praktycznie całe elementy łazienkowe, została tutaj użyta najwyższej jakości armatura. Niewielki gest, który mocno wpływa na postrzeganie tego produktu. Wszystkie elementy wyposażenia łazienkowego z tej serii spodobają się wielu klientom. Co ważne wszystkie elementy wciąż będzie idealnie pasować do reszty wyposażenia łazienki. Ich wygodny i okrągły kształt sprawia, że używanie elementów z tej serii staje się znacznie bardziej komfortowe. Konstrukcja z wysokiej klasy materiałów pozwoli na długą eksploatację.

Doskonale przygotowana półka z serii Ferro Novatorre Metalia 9

W tej serii wykończenie idzie w parze z zastosowaniem. Większość elementów obecnych w tej serii wykonano w chromie. Dlatego dopasowanie ich do zestawu nie będzie problemem. Chrom pięknie się prezentuje, ale dodatkowo sprawia, że usuwanie zanieczyszczeń w postaci między innymi zacieków będzie czynnością prostą, ponieważ jest to materiał łatwy w pielęgnacji. Do zalet armatury łazienkowej z kolekcji Ferro Novatorre Metalia 9 zaliczyć można także to, że z łatwością można z nich usunąć kamień. To także przyczynia się do możliwości dłuższej eksploatacji.

Decydując się na modele wyposażenia łazienkowego, otrzymuje sprawdzony, funkcjonalny i wytrzymały produkt, z którego na pewno będzie zadowolony podczas użytkowania. Rozmiary elementu są bez wątpienia uniwersalne. Pozwolą na komfort i wygodę w trakcie korzystania. Z naszej strony gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego modelu. Nasi specjaliści odpowiedzą także na nurtujące klientów pytania. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Ferro Novatorre Metalia 9 - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Odpowiednie wyposażenie, spójna kolorystyka oraz dodatki i akcesoria – to wszystko musi być spełnione, by móc zaprojektować stylową łazienkę. Jednak od czego zacząć, co wybrać i na co zwrócić uwagę? Sprawdź poradnik, jaki zamieściliśmy na naszym blogu. Znajdziesz tam wiele podpowiedzi i inspiracji!

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jak urządzić łazienkę, by była ona nie tylko stylowa, ale również funkcjonalna? Zwróć uwagę na metraż, jakim dysponujesz. Czy zmieścisz tu wyłącznie kabinę prysznicową, a może również wannę? Czy dołączyć do niej parawan? O tym wszystkim i wielu innych kwestiach piszmy na naszym blogu! Znajdziesz tam praktyczne wskazówki i porady.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to duże przedsięwzięcie, które oczywiście może przysporzyć Ci zmartwień i obaw. Nie warto jednak z tego powodu ciągle przekładać termin rozpoczęcia prac. Pamiętaj, jeśli odpowiednio przygotujesz się do remontu, nic Cię nie zaskoczy. Jak tego dokonać? Sprawdź nasz artykuł i znajdujące się w nim wskazówki!