Ferro - Seria Sirocco Sensor

(4 produktów)
i

Bezdotykowe baterie umywalkowe stojące to produkty, które doskonale sprawdzają się we wszystkich miejscach publicznych, gdzie korzysta z nich duża liczba osób. Nasze produkty z serii Ferro Sirocco Sensor to rozwiązania wysokiej jakości, które dzięki wysokiej jakości wykonania mogą być poddawane licznym próbom.

Więcej informacji o Ferro Sirocco Sensor

Zarówno łazienkowa przestrzeń mieszkalna, jak i publiczna powinna charakteryzować się ponadprzeciętną estetyką i funkcjonalnością. Jeśli zatem poszukujesz do swojego domu, centrum handlowego, przychodni, czy restauracji baterii umywalkowych, które sprostają zarówno Twoim, jak i innych wymaganiom, to koniecznie zapoznaj się z kolekcją Ferro Sirocco Sensor . Bezdotykowe baterie umywalkowe są bardzo higieniczne, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w miejscach publicznych. Dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości, a dzięki brakowi konieczności dotykania armatury, rzadziej się brudzą. W ramach serii dostępnych jest kilka baterii o chromowanym wykończeniu, które świetnie komponują się z każdym stylem wnętrzarskim. Baterie umywalkowe wykonane zostały z bardzo dobrej jakości surowców, dzięki czemu nawet podczas intensywnej eksploatacji zachowują piękny wygląd i pełną funkcjonalność. Jesteśmy przekonani, że seria Ferro Sirocco Sensor jest tym, czego poszukujesz.

Ferro Sirocco Sensor - bezdotykowe baterie umywalkowe do przestrzeni publicznych

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie armatura pochodząca z kolekcji Ferro Sirocco Sensor jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie? Aranżując przestrzeń publiczną, warto wziąć pod uwagę nie tylko kwestie finansowe, ale również długowieczność i funkcjonalność wyrobów. Oferowane w ramach serii baterie są zasilane baterią 9 V, a pracować mogą z ciśnieniem od 0,5 bara do 8 barów. Fabrycznie ustawiony zasięg czujnika wynosi 180 mm, jednakże można go regulować w zakresie 80 - 300 mm co niewątpliwie jest dużym atutem. Dopuszczalna temperatura wody we wszystkich modelach wynosi 70°C. Bardzo ważną funkcją pod względem ekonomicznym jest przewidziane przez producenta zabezpieczenie przed długotrwałym wypływem wody, które zostaje aktywowane po 90 sekundach. Zdecydowanie bezdotykowe baterie umywalkowe z serii Ferro Sirocco Sensor to świetna inwestycja na długie lata, która zwróci się wielokrotnie. Masz pytania odnośnie do armatury od Ferro? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Wybierz bezdotykowe baterie do miejsc publicznych i nie tylko

W łazienkach publicznych i wszystkich miejscach, gdzie osób jest mnóstwo w trakcie całego dnia, odchodzi się od dotykowych rozwiązań. Mowa tutaj nie tylko o przesuwnych, automatycznych drzwiach, ale również o technologii wykorzystywanej w łazienkach. W tym przypadku głównym produktem, na jaki stawiano w ostatnim czasie, są bezdotykowe baterie. Jeżeli interesuje Cię taki zakup, wybierz serię Ferro Sirocco Sensor. Pięknie wykończone, o ciekawym kształcie baterie gwarantujące wygodę oraz komfort, a przy tym minimalny kontakt z wszelkimi bakteriami. Pod baterię wystarczy położyć ręce, a woda samoistnie zacznie płynąć przez około 90 sekund, po czym również samoistnie zawór się zamknie.

Trwała konstrukcja i funkcjonalność w jednym

To jednak nie wszystko, co proponują właśnie te baterie. Bezdotykowy system sprawdza się świetnie, jednak produkty tego typu mają wiele innych ciekawych funkcji i atutów. Przykładowo zasilanie na transformator, niski przepływ wody, co przekłada się na oszczędność. To nie wszystko, można tutaj także wspomnieć o ograniczniku wypływu gorącej wody do 70 stopni Celcjusza. Ponadto wszelkiego rodzaju zabezpieczenia. Całość wykończono w chromie o gładkiej powierzchni, co łatwo wyczyścić i pięknie się prezentuje. Klient do wyboru w serii Ferro Sirocco Sensor ma kilka egzemplarzy. Bez względu na to, co wybierzesz, na pewno będziesz z decyzji zadowolony. W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy czekają na Ciebie!

Ferro Sirocco Sensor - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stworzenie stylowej, łazienkowej aranżacji nie musi być takie trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Istnieją bowiem sposoby pozwalające na skomponowanie spójnego i modnego wyposażenia dowolnego pomieszczenia bez konieczności korzystania z pomocy specjalistów i przeznaczania dużej sumy pieniędzy.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Podczas meblowania łazienki lub całkowitego remontowania już posiadanej aranżacji często zdarza się, że konieczny jest wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową. Każde z tych rozwiązań różni się od drugiego pod względem wielu aspektów, dlatego warto wiedzieć, na co należy zwracać uwagę przed zakupem jednego z nich.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont nie musi wiązać się z długimi godzinami pracy, dużymi wydatkami i licznymi komplikacjami. Da się go bowiem przeprowadzić w sposób zupełnie bezproblemowy, a niekiedy również bardzo tani. Wystarczy zdecydować się na zakup odpowiednich produktów i skorzystać z kilku przydatnych metod.