Ferro - Seria Slim Air

(2 produktów)
i

Przy wymianie akcesoriów czy elementów łazienki ważne jest posiadanie odpowiednich narzędzi, dzięki którym wykonywanie takich prac będzie możliwe. Klucze montażowe oraz klucze do perlatora z serii Ferro Slim Air to rozwiązania, które pomogą każdemu w pracach remontowych, dostępne na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Ferro Slim Air

Łazienka oraz kuchnia to miejsca, w których zużywa się dużą ilość. Codzienne zmywanie naczyń, wstępne przygotowanie produktów do gotowania, mycie rąk, zębów, czy codzienna kąpiel to czynności, w których trakcie zużywalność wody jest bardzo dużo. Jeśli chcesz zadbać o swoje finanse, koniecznie zapoznaj się z serią akcesoriów do baterii Ferro Slim Air . Najnowszej generacji perlator podczas codziennych czynności pozwoli Ci zaoszczędzić nawet 50% kosztów wody. Ten niewielki element montowany na zakończeniu baterii to jakość i funkcjonalność, którą pokochasz. Jego działanie skupia się na napowietrzaniu wody, dzięki czemu Ty i pozostali domownicy nie zauważycie różnicy podczas kąpieli, czy czynności higienicznych, a w budżecie domowym zostanie sporo gotówki. W ofercie sklepu 123lazienka.pl dostępny jest zestaw perlatora z kluczem montażowym oraz sam klucz.

Oszczędzający wodę perlator Ferro Slim Air

Napowietrzenie wody poprzez zastosowanie perlatora Ferro Slim Air to zabieg, na który decyduje się coraz więcej świadomych klientów. Nic w tym dziwnego wszak oszczędności sięgające 50% są bardzo intrygujące i z pewnością potrzebne w każdym domu. To jednak nie koniec funkcjonalności, z jakimi się spotkasz podczas codziennego użytkowania napowietrzacza strumienia wody. Perlator został również wzbogacony o system łatwego usuwania kamienia wapiennego. FerroEasyClean to przyjaciel każdej pani domu, pozwala na dłuższe zachowanie walorów estetycznych i funkcjonalnych pomieszczeń, co z pewnością jest niezwykle ważne w każdym mieszkaniu. W sklepie 123lazienka.pl zamówisz również wysokiej jakości baterie umywalkowe, zlewozmywakowe, prysznicowe - wannowe, jak również bidetowe. Zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym zespołem. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz podpowiemy, które rozwiązania będą najkorzystniejsze dla Twojego domu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu i adresem mailowym.

Perlator oraz niezbędny klucz montażowy w naszej ofercie – polecamy

Perlator to element, który może znaleźć się w każdej baterii. Ma on za zadanie zmiękczenie oraz napowietrzenie wody podczas jej przepływu. Dzięki temu strumień jest znacznie delikatniejszy od standardowego, przy takim rozwiązaniu zużywa się również mniej wody, co przekłada się na oszczędność do nawet 50 procent na rachunkach za wodę. Jeżeli chciałbyś mieć na wyposażeniu swoich baterii właśnie tego rodzaju produkt, zapraszamy do naszego sklepu. W nim seria Ferro Slim Air oraz perlator wraz z kluczem montażowym. Dzięki temu będziesz mógł sam w prosty i szybki sposób zamontować ten element w baterii i cieszyć się delikatniejszą wodą, która dodatkowo przekładać się będzie na oszczędzanie i mniejsze rachunki. To bez dwóch zdań świetne rozwiązanie do każdego domu, zapraszamy do zakupu.

Perlator i nie tylko – sprawdź pozostałą ofertę z tej serii

W kolekcji Ferro Slim Air znajdziesz nie tylko perlator, ale również sam klucz montażowy do kupienia. W wielu przypadkach nowoczesne baterie wyposażone są w perlator, który od czasu do czasu trzeba zdjąć i przeczyścić. Klucze montażowe nie są jednak częstym zjawiskiem, kiedy kupujemy baterię. Dlatego też należy kupić go samodzielnie. Wykonany z trwałego materiału będzie niezwykle skuteczny i solidny. Nawet trudne do odkręcenia perlatory nie będą miały z nim szans. Klucz nie zostanie uszkodzony, nie uszkodzi również konstrukcji perlatora. Jest to więc wybór godny uwagi i polecenia.

Ferro Slim Air - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Uzyskanie stylowego wyposażenia łazienki wymaga odpowiedniego doboru poszczególnych elementów. Obecnie jest to znacznie łatwiejsze do zrealizowania niż jeszcze kilka lat temu. Na rynku pojawiają się bowiem eleganckie, a zarazem bardzo funkcjonalne produkty odpowiadające aktualnym trendom.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową niekiedy może być trudny, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenia wnętrza, które posłuży Ci przez kolejne lata. Na rynku znaleźć można jednak rozwiązania łączące w sobie obie te funkcje, dzięki czemu zarówno miłośnik kąpieli, jak i szybkich pryszniców dopasuje odpowiedni model do swoich potrzeb.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont da się przeprowadzić w taki sposób, aby uniknąć konieczności przeznaczenia dużej sumy pieniędzy i wygospodarowania kilku wolnych dni. Kluczem do sukcesu jest bowiem odpowiednie zaplanowanie kolejnych kroków, a niekiedy skorzystanie z pomocy specjalistów w tym zakresie.