Ferro - Seria TA

(6 produktów)
i

Prawidłowy montaż wodno-kanalizacyjny jest niezwykle istotną sprawą w każdej łazience - gwarantuje czystość oraz bezpieczeństwo korzystania z wszystkich elementów jej wyposażenia. Dlatego postaw na sprawdzone odpływy liniowe z serii Ferro Ta wykonane ze stali nierdzewnej. Serdecznie polecamy!

Więcej informacji o Ferro TA

Nowoczesne wnętrza wymagają zastosowanie innowacyjnych, ciekawych i niezawodnych rozwiązań, także w przypadku takich produktów jak armatura kuchenna i łazienkowa. Oprócz tego, że baterii nie może zabraknąć w każdym domu, dobrze byłoby, gdyby były to rozwiązania, które służyć Ci będą przez długie lata w nienaruszonym stanie i z zachowaniem pełnej funkcjonalności. Jeśli poszukujesz bezkompromisowej armatury, to koniecznie zapoznaj się z kolekcją Ferro TA . Pozytywnie zaskoczą Cię możliwości nie tylko w zakresie codziennego użytkowania, ale również zestawienia wybranej armatury z pozostałymi elementami wyposażenia kuchni i łazienki. Chromowane baterie bez problemu zestawisz zarówno z jasnymi barwami, jak i nieco bardziej odważną kolorystyką. Możliwości aranżacyjnych jest naprawdę wiele, a oferowane baterie jedynie podkreślają wyjątkowość i piękno wnętrza.

Bezpieczne i bardzo estetyczne baterie Ferro TA

Nie ulega wątpliwości, że każdy element wyposażenia łazienki i kuchni jest niezmiernie ważny, jednakże przysłowiową kropką na “i” decydującą o funkcjonalności pomieszczenia, często jest właśnie armatura. Modele Ferro TA cieszą się ogromną popularnością głównie z uwagi na łatwość w utrzymaniu czystości oraz zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Bateria termostatyczna posiada blokadę wysokiej temperatury wody, co jest niezwykle ważne w przypadku małych dzieci, które wykonują pierwsze kroki w kierunku samodzielności. Zarówno baterie umywalkowe, zlewozmywakowe, bidetowe, prysznicowe, jak i wannowo-prysznicowe objęte zostały 25-letnią gwarancją. Oznacza to, że produkt wykonany został z wysokiej jakości surowców, w oparciu o najnowszą technologię z zachowaniem elegancji i niezwykłej funkcjonalności. Chromowana, błyszcząca powierzchnia armatury to z kolei nie tylko aspekt wizualny, ale również gwarancja łatwego utrzymania wyrobu w czystości. Wystarczy przetrzeć baterię, by lśniła i podkreślała ponadprzeciętny zachowany we wnętrzu ład. Jeśli planujesz przestrzeń w swojej stylowej i nowoczesnej łazience lub kuchni, to koniecznie uwzględnij w niej armaturę Ferro TA .

Baterie termostatyczne z serii Ferro TA – wybór idealny!

Jeżeli szukasz sprawdzonych baterii termostatycznych, wybór jest tylko jeden. To modele dostępne w serii Ferro TA, a wszystko za sprawą dokładnego wykończenia oraz precyzji podczas tworzenia każdego elementu baterii. Wykonano je z wysokiej klasy materiałów, które gwarantują brak jakichkolwiek problemów z konstrukcją, nawet po długich latach użytkowania. Połyskująca powierzchnia w zastosowanym w tych modelach chromie jest łatwa w czyszczeniu, a dodatkowo odporna na szkodliwe działanie wilgoci. Baterie termostatyczne mają charakterystyczny wygląd, oprócz samej zaokrąglonej wylewki mamy tutaj do czynienia z korpusem, który jednocześnie jest termostatem. Na nim umieszczono pokrętła do zmiany ciśnienia i temperatury wody. Całość idealnie ze sobą współgra!

Wybierz jeden z wielu egzemplarzy baterii z serii Ferro TA

Kolekcja cenionego na rynku producenta Ferro to szeroki wybór zarówno baterii do łazienki, jak i do kuchni. Znajdziesz tutaj modele umywalkowe, wannowe czy nawet bidetowe. Każda z termostatem, który ogranicza zużycie ciepłej wody, a także chroni przed oparzeniem zbyt gorącą wodą. Ponadto przepływ ciepłej wody następuje szybciej, a więc jej zużycie maleje, co przekłada się z kolei na oszczędność. Te małe detale tworzą razem naprawdę funkcjonalny i niezwykle praktyczny produkt, jakim jest każdy model baterii z serii Ferro TA. To wybór bez dwóch zdań wysokiej jakości, który powinien znaleźć się w kuchniach i łazienkach każdego!

Ferro TA - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Niemal każdy miłośnik eleganckich wnętrz marzy o wyposażeniu własnej łazienki w stylowy sposób. Stworzenie modnej aranżacji zgodnej z aktualnymi trendami nie jest wcale tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Obecnie na rynku znaleźć można liczne designerskie produkty cechujące się również wysoką jakością wykonania.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy kabiną prysznicową a wanną to jeden z obowiązkowych kroków podczas wyposażania łazienki od podstaw lub remontowania starej aranżacji. Pierwsze rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie wody, podczas gdy drugie sprawdza się świetnie w przypadku miłośników długich, gorących kąpieli po ciężkim dniu pracy.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont dla wielu osób równa się bałaganowi, chaosowi i długim godzinom spędzonym na malowaniu ścian czy skręcaniu mebli. Obecnie jednak przeprowadzenie tego procesu może być znacznie łatwiejsze dzięki szerokiej dostępności funkcjonalnych i eleganckich produktów wysokiej jakości.