Ferro - Seria Trevi

(1 produkt)
i

Zestaw natryskowy z baterią termostatyczną oraz deszczownią Ferro Trevi to produkt, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Termostat zapewni bezpieczne kąpiele, zwłaszcza dzieci, którym nie grozi poparzenie zbyt gorącą wodą, a system łatwego usuwania kamienia zagwarantuje łatwe utrzymanie armatury w czystości.

Więcej informacji o Ferro Trevi

Jeśli w Twoim przypadku odwieczny dylemat między natryskiem a wanną, wygrał prysznic, to koniecznie zapoznaj się z kolekcją Ferro Trev wychodzącą spod rąk producenta z 20-letnim staże. Ferro to uznana w branży marka produkująca wysokiej jakości armaturę oraz akcesoria łazienkowe dedykowane dla najbardziej wymagających klientów. Jednym z elementów niezbędnych w łazienkach z prysznicem jest zestaw natryskowy, który zapewnia ciepłe i orzeźwiające kąpiele o każdej porze dnia i nocy. Zestaw natryskowy z baterią termostatyczną i deszczownią Ferro Trevi to wyrób, obok którego nie możesz przejść obojętnie. Doskonale łączy elegancję, funkcjonalność i bezpieczeństwo, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie. Bardzo dużą zaletą jest wykorzystanie podczas produkcji najwyższej jakości surowców, które sprawiają, że natrysk jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również odporny na korozję, czy uszkodzenia.

Zestaw natryskowy z baterią termostatyczną i deszczownią Ferro Trevi

Decydując się na zestaw natryskowy z baterią termostatyczną i deszczownią pochodzący z linii Ferro Trevi masz gwarancję niezawodności produktu przez okres aż 2 lat! Jesteśmy jednak przekonani, że zagości w Twoim domu na zdecydowanie dłuższy czas. Skąd ta pewność? Ferro Trev to wyrób łączący wszystkie potrzeby klienta. Deszczownica pozwala otulić się ciepłym strumieniem wody od czubka głowy aż po same palce, zaś bateria termostatyczna zapewnia 100% bezpieczeństwa i ochronę przed poparzeniem nawet bardzo małych dzieci. Inteligentne urządzenie zapamiętuje optymalne ustawienia temperatury, aby automatycznie ustawić je podczas kolejnej kąpieli. Jest to zabieg, który również wpływa na domowe oszczędności, gdyż w ten sposób możesz ograniczyć zużycie wody nawet o 40%. Rączka natrysku posiada aż 3 funkcje, a dodatkowo został on wzbogacony o Easy Clean, czyli system łatwego usuwanie kamienia wapiennego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w godzinach pracy biura. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym oraz za pośrednictwem telefonu.

Zestaw natryskowy z termostatem – piękny i funkcjonalny wybór

Chcesz, aby w Twojej łazience zagościł produkt wysokiej klasy, wykonany z trwałych materiałów, a przy tym niezwykle funkcjonalny? W takim wypadku zdecyduj się na zestaw natryskowy z serii Ferro Trevi. To model, który charakteryzuje się ciekawym wykończeniem. Konstrukcja jest prosta, lecz elegancka, a co najważniejsze, łatwa w usuwaniu zabrudzeń. W skład zestawu wchodzi oczywiście drążek natryskowy, który utrzymuje całość. To stabilnie montowany w ścianie element, który gwarantuje trwałość na bardzo długo. Na wyposażeniu nie zabrakło deszczownicy z systemem FerroEasyClean, a więc szybkiego usuwania kamienia wapiennego. W skład zestawu wchodzi także słuchawka prysznicowa, to model 3-funkcyjny, który również wyposażono w FerroEasyClean, nie zabrakło także węża natryskowego o standardowej długości 150 cm.

Bezpieczny wybór dla całej rodziny

Dlaczego akurat ten zestaw jest bezpieczny dla dorosłych i dzieci? Wyposażono go bowiem w baterię z termostatem. Oznacza to, że woda wypływająca z rur nie będzie przekraczać temperatury 38 stopni Celsjusza. Jest to niezwykle ważny element, jeśli w Twoim domu są dzieci, którym trzeba zapewnić bezpieczeństwo. Konstrukcja zestawu to gwarancja stabilności i trwałości. Model wykończono w chromie, dzięki czemu pięknie się prezentuje, a usuwanie zabrudzeń jest proste i szybkie. Sam montaż nie przysporzy najmniejszych problemów, wszystko przebiegnie szybko i sprawnie! Zapraszamy do zakupu tego zestawu, dobra cena i wysoka jakość tylko u nas.

Ferro Trevi - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wyposażenie własnej łazienki w modny sposób jest możliwe bez konieczności przeznaczania dużej sumy pieniędzy i angażowania specjalistów. Odpowiednio dopasowane meble, dodatki, kafelki, lustra, oświetlenie czy inne elementy pozwalają na stworzenie stylowej aranżacji zachwycającej wszystkie osoby, które ją odwiedzają.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zarówno kabina prysznicowa, jak i wanna to doskonała opcja do dużej łazienki. W przypadku mniejszych pomieszczeń lepiej sprawdza się jednak pierwsze rozwiązanie. Wybór odpowiedniego produktu tego typu zależy również od wielu innych czynników, które należy rozważyć jeszcze przed jego zakupem.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remontu nie należy się bać. Wręcz przeciwnie, w wielu przypadkach można przeprowadzić go w sposób szybki, bezproblemowy i co najważniejsze - budżetowy. Wszystko za sprawą dostępności funkcjonalnych produktów wysokiej jakości oraz możliwości skorzystania z pomocy specjalistów w tym zakresie.