Ferro - Seria Vandal Proof

(1 produkt)
i

Głowica natryskowa z serii Ferro Vandal Proof to model przeznaczony do wszystkich miejsc publicznych. Została wyposażona w system, który zapobiega zdemontowaniu jej przez osoby nieuprawnione, dlatego można być pewnym o jej bezpieczeństwo. Serdecznie polecamy!

Więcej informacji o Ferro Vandal Proof

Aranżacja wnętrz publicznych to duże przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele osób i firm. Jeśli to właśnie Ty jesteś osobą odpowiedzialną za wyposażenie łazienki, to koniecznie zapoznaj się z propozycjami oferowanymi w ramach serii Ferro Vandal Proof . Głowica natryskowa to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w miejscach publicznych takich jak np. siłownia, czy basen. Dlaczego? Przede wszystkim są to produkty minimalistyczne, pięknie się prezentujące i bardzo praktyczne. Nie wymagają dotyku, dzięki czemu czyszczenie ich nie jest konieczne zbyt często. Dodatkowo modele wyposażone zostały w system zapobiegania zdemontowaniu przez osoby nieuprawnione. Zdecydowanie jest to armatura dedykowana najbardziej wymagającym osobom.

Ferro Vandal Proof głowica natryskowa dedykowana do miejsc publicznych

Z pewnością zależy Ci na tym, by wybrane rozwiązanie było przede wszystkim trwałe. Nic w tym dziwnego, budując obiekt usługowy, każdy liczy na to, że inwestycja szybko się zwróci, a zakupiony sprzęt posłuży bardzo długo. Jednofunkcyjna dysza boczna jest idealnym rozwiązaniem pod wieloma względami zarówno estetycznymi, praktycznymi, jak i ekonomicznymi. Produkty w ramach serii charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami między innymi maksymalnym przepływem dla ciśnienia dynamicznego 3 bar, który wynosi 8 l/min. Dodatkowo z uwagi na chęć wykorzystania wyrobu w miejscach publicznych zastosowany został Vandal Proof System, który uniemożliwia demontaż osobie postronnej. Nie bez znaczenia jest również modne, chromowane wykończenie armatury, pozwalające na zastosowanie dyszy w każdym wnętrzu bez względu na zastosowaną kolorystykę, czy styl wnętrzarski. Osoby zainteresowane zakupem głowic natryskowych z serii Ferro Vandal Proof zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta sklepu 123lazienka.pl. Oferujemy rzetelną pomoc, doradztwo i wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera, by móc być zawsze na bieżąco z nową ofertą i korzystnymi wyprzedażami.

Sprawdzona głowica natryskowa do miejsc publicznych i nie tylko

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w miejscach publicznych, takich jak łazienki na siłowni, basenie czy nawet w miejscach przeznaczonych dla kierowców ciężarówek dochodzi do kradzieży. Ludzie mogą ukraść praktycznie wszystko, ale jest na to pewien sposób. Mianowicie seria Ferro Vandal Proof, która jak sama nazwa wskazuje, jest przystosowana do takich miejsc. Ochrona przed wandalami została uzyskana poprzez montaż. Został on tak zaprojektowany, że nie ma możliwości demontażu przez osoby nieuprawnione. To więc doskonała propozycja do wszystkich łazienek ogólnodostępnych. Jednak nie tylko ta cecha charakteryzuje serię oraz produkt. Warto wspomnieć o wielu atutach, jakie spotkają użytkowników podczas korzystania.

Wybierz sprawdzoną głowicę natryskową

Model ten oferuje jeden rodzaj strumienia, który jest odpowiednio delikatny i na tyle mocny, aby skutecznie się pod nim wymyć. Dla ciśnienia dynamicznego 3 bar maksymalny przepływ wynosi 8 litrów na minutę. W prosty i szybki sposób można głowicę przyłączyć za sprawą odpowiednich węży w zestawie. Całość wykończono w ponadczasowym chromie, co umożliwia czyszczenie naprawdę rzadko, a wciąż cała konstrukcja prezentować się będzie pięknie. Elegancki wygląd, stylowe wykończenie, a przy tym ochrona przed kradzieżą. To zestaw, obok którego nie można przejść obojętnie. Zapraszamy po jego wybór na naszej stronie internetowej, proponujemy korzystne ceny dla wszystkich klientów. W razie pytań chętnie pomożemy!

Ferro Vandal Proof - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowy projekt łazienki może być na wyciągnięcie Twojej ręki. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na samodzielne wyposażenie dowolnego pomieszczenia w modny i sposób, czemu sprzyja duża dostępność eleganckich i funkcjonalnych produktów prosto od znanych marek oraz inspiracje otaczające nas z każdej strony.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Podczas meblowania łazienki często pojawia się problem z wybraniem odpowiedniej kabiny prysznicowej lub wanny. Oba te rozwiązania mają swoich przeciwników i zwolenników, dlatego przed zakupem danego produkt warto rozważyć swoje preferencje i potrzeby oraz uwarunkowania danej łazienki.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont często wiąże się z koniecznością przeznaczenia dużej sumy pieniędzy oraz wygospodarowania kilku wolnych dni. Z tego powodu zazwyczaj jest on kojarzony z nieprzyjemnym, lecz koniecznym procesem powodującym bałagan i chaos. Istnieją jednak metody, dzięki którym remont może stać się nieco bardziej przystępny.