Ferro - Seria Varese

(1 produkt)
i

Bateria termostatyczna Ferro Varese ścienna dostępna na 123lazienka.pl to model, który doskonale sprawdzi się w Twoim domu! Zagwarantuje bezpieczne używanie wody przez dzieci - dzięki blokadzie gorącej wody przy 38 stopniach Celsjusza będziesz mieć pewność, że maluchy się nie poparzą.

Więcej informacji o Ferro Varese

Z pewnością decydując się na remont w swojej łazience, zależało Ci na stworzeniu komfortowej przestrzeni, w której codzienna kąpiel będzie czystą przyjemnością. Jeśli zdecydujesz się na montaż prysznica, to koniecznie zapoznaj się z Ferro Varese , serią wysokiej klasy baterii termostatycznych do natrysku. Wśród wielu korzyści płynących z zastosowania baterii nie sposób nie wspomnieć o bezpieczeństwie najmłodszych i osób starszych. Dzięki temu jest to rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Z pewnością warto zainwestować w baterie Ferro Varese w mieszkaniach na wynajem, dzięki temu będzie to lokal atrakcyjny zarówno dla starszej osoby, jak i rodziny z dziećmi. Niska, konkurencyjna cena to zaleta, która z pewnością przekona Cię o słuszności wyboru.

Ferro Varese - nowoczesne i niezawodne baterie termostatyczne

Nie ulega wątpliwości, że zakup i montaż baterii termostatycznych to trend, któremu ulega coraz większa ilość osób. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również bezpieczne dla wszystkich domowników. Prezentowane w ramach serii baterie, dzięki inteligentnym rozwiązaniom całkowicie niwelują ryzyko poparzenia gorącą wodą, termostat zapamiętuje optymalną temperaturę przy poprzedniej kąpieli i stosuje ją przy kolejnej. Z tego typu rozwiązania płyną również korzyści ekonomiczne, gdyż brak konieczności samodzielnego regulowania zimnej i ciepłej wody sprawia, że w wielu domach oszczędności wody sięgają nawet 40%. Dwuuchwytowa bateria do montażu ściennego wzbogacona została o przycisk Eko oraz blokadę gorącej wody Safe Stop 38°C. O jakości produktu świadczy nie tylko popularność wśród naszych klientów, ale również 25-letnia gwarancja nadana przez producenta. Tym samym decydując się na baterie termostatyczne Ferro Varese , masz pewność, że kupujesz produkt na wiele lat. W naszym sklepie internetowym tego typu armaturę możesz zamówić z płatnością z góry lub rozłożyć ją na raty. Minimalna ilość rat to 3 a maksymalna 36.

Bateria termostatyczna dla wymagających

Szukasz sprawdzonego rozwiązania do swojej łazienki, które pozwoli Ci w komforcie i bezpieczeństwie korzystać z atutów natrysków? W takim wypadku wybierz baterię natryskową z termostatem, która może być zamontowana w ścianie. To rozwiązanie gwarantuje niezwykłą stabilność oraz umieszczenie w miejscu, gdzie wykonano otwory dla przyłączy wody ciepłej i zimnej. Bateria termostatyczna przejawia jedną najważniejszą cechę, a więc ograniczenie wypływu wody gorącej, nie może ona bowiem przekraczać 38 stopni Celsjusza. Jest to system Safe Stop, który po prostu gwarantuje bezpieczeństwo. Regulator termostatyczny ma odpowiednie przyłącze dla węża natryskowego, co pozwala w prosty sposób go zamontować. Całość wykończono w pięknym chromie, który nie tylko świetnie się prezentuje, ale również łatwo usunąć z niego zabrudzenia powstałe podczas użytkowania, jak zacieki czy przebarwienia.

Zapraszamy do wyboru sprawdzonej baterii termostatycznej

Naścienny montaż baterii jest intuicyjny, nikomu nie sprawi trudności. Wielką zaletą jest stabilność po tego typu montażu. Dodatkowo cała konstrukcja baterii będzie dzięki temu wytrzymalsza. Kolejną zaletą jest materiał, z jakiego baterię wykonano. Wysokiej klasy wybór sprawił, że cała konstrukcja gwarantuje trwałość nawet przy dużej sile uderzenia. Model wyposażono także w przycisk Eko, który ma za zadanie ograniczać zużycie wody. To więc bateria trwała, bezpieczna, a przy tym oszczędna. To produkt, który powinien znaleźć się w każdej łazience!

Ferro Varese - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Podczas meblowania łazienki warto skupić się na dobraniu wszelkich elementów w taki sposób, aby wspólnie tworzyły one stylowe wnętrze prosto ze znanych katalogów. Obecnie jest to bardzo proste i nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. W sklepach znajdziesz liczne produkty pozwalające na osiągnięcie takiego rezultatu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Istnieją zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy długich kąpieli w wannie. Podobna kwestia dotyczy również kabin prysznicowych. Z tego powodu przed wybraniem odpowiedniego produktu tego typu do własnej łazienki należy dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i wymagania danego wnętrza.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont może stać się prawdziwą przyjemnością, jednak wymaga to zastosowania kilku ważnych zasad. Dokładne zaplanowanie nowej aranżacji i skorzystanie z wielu produktów ułatwiających zmianę wyglądu danego wnętrza pozwala na uzyskanie oczekiwanego rezultatu w sposób szybszy, niż myślisz.