Ferro - Seria Zephyr Snesor

(2 produktów)
i

Bezdotykowe baterie czy dozowniki do mydła są bardzo popularne. Coraz większą popularnością cieszą się także bezdotykowe zawory pisuarowe. Zapewniają nie tylko wysoką higienę, lecz również świetnie się prezentują - zwłaszcza te z serii Ferro Zephyr Sensor, które możesz kupić na 123lazienka.pl.

Więcej informacji o Ferro Zephyr Snesor

Aranżując przestrzeń mieszkalną, czy to publiczną z pewnością zależy CI na rozwiązaniach najbardziej zaawansowanych technologicznie dających 100% funkcjonalność i wygodę. Na przestrzeni ostatnich lat bezdotykowe baterie, czy dozowniki do mydła stały się bardzo powszechne i często wybierane także do przestrzeni publicznych np. w galeriach handlowych, przychodniach, urzędach, czy miejscach związanych z rodzinną rekreacją. To jednak nie wszystkie rozwiązania, jakie przewidują wykorzystanie systemów sensorycznych. W sklepie 123lazienka.pl znajdziesz wysokiej jakości bezdotykowe zawory pisuarowe pochodzące z kolekcji Ferro Zephyr Sensor . Nie ulega wątpliwości, że sterowany fotokomórką zawór wprowadzi do przestrzeni nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność. Jest to także rozwiązanie o wiele bardziej higieniczne niż w przypadku standardowych pisuarów.

Ferro Zephyr Sensor - bezdotykowe zawory pisuarowe do budynków użyteczności publicznej

Z wyjątkowości bezdotykowych zaworów pisuarowych Ferro Zephyr Sensor coraz częściej korzystają wielkie sieci handlowe, które prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach i komfortowych warunkach dla klientów. Nic w tym dziwnego, wszak coraz bardziej świadomi konsumenci stawiają poprzeczkę wyżej i wyżej. Jeśli zatem i Ty poszukujesz rozwiązania kompleksowego i niezawodnego, to z pewnością znajdziesz je w ramach kolekcji Ferro Zephyr Sensor . W zależności od wybranego wariantu możesz liczyć na klasyczne chromowane wykończenie lub satynowe, które również pięknie prezentuje się w nowoczesnych przestrzeniach. Produkty charakteryzują się regulowanym zasięgiem czujnika, regulowanym czasem spłukiwania wody oraz możliwością zmiany ustawień zawory pisuarowego za pomocą pilota. Co ważne, zawór, jeśli nie jest długo używany, to w celach higienicznych samoczynnie uruchamia się raz na dobę. Producent na wszystkie wyroby z serii Ferro Zephyr Sensor udziela 25 lat gwarancji.

Bezdotykowa technologia dla większej higieny

W ostatnim czasie coraz częściej widać technologiczne nowinki w elementach wyposażenia łazienki. Nie inaczej jest w przypadku serii Ferro Zephyr Sensor, w której postawiono na bezdotykową technologię. Taka opcja umożliwia przede wszystkim korzystanie z urządzeń sanitarnych bez konieczności ich dotykania. Zwiększa się tym samym higiena, a zmniejsza obcowanie z bakteriami i wirusami, jakich na sanitarnych urządzeniach można znaleźć sporo. W ofercie tego producenta znajdziesz między innymi bezdotykowy zawór pisuarowy z przyłączem do instalacji wodnej. Może pracować przy ciśnieniu nawet do 8 barów. Model wyposażono w fabrycznie ustawiony zasięg czujnika, czas spłukiwania czy wypływ wody. Jak widzisz, wszystko odbywa się tutaj automatycznie. Całość wykończono w pięknej satynie, która idealnie zgra się z każdym wnętrzem.

Automatyczny zawór pisuarowy z serii Ferro Zephyr Sensor

Drugi model z kolekcji Ferro Zephyr Sensor to również w pełni automatyczny zawór, który jednak został wykonany w nieco innym stylu. Mimo to jego właściwości i atuty zostały w pełni zachowane. Oprócz różnicy w kształcie modele różnią się również wykończeniem. W tym przypadku zastosowano chrom, który łatwo się czyści, a do tego pięknie się prezentuje w każdej sytuacji. Prezentowany zawór także ma wszelkie parametry ustawione fabrycznie, więc nie trzeba praktycznie nic konfigurować samodzielnie. Sam montaż będzie niezwykle prosty i intuicyjny, nie sprawi więc najmniejszych kłopotów. Zapraszamy do skorzystania z tej świetnej oferty!

Ferro Zephyr Snesor - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Wyposażenie łazienki w sposób zgodny z aktualnymi trendami jest marzeniem wielu osób remontujących lub dopiero tworzących aranżację własnego pomieszczenia. Sprzyjają temu wszechobecne inspiracje oraz szeroka dostępność modnych produktów zaprojektowanych przez znane i cenione marki.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową nie musi być tak trudny, jak początkowo mogłoby się wydawać. Nie można, co prawda, jednoznacznie stwierdzić, które z tych rozwiązań jest lepsze, jednak podczas kupowania elementów wymarzonej aranżacji własnej łazienki warto zastanowić się nad swoimi potrzebami i preferencjami.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Jeśli lubisz ciągłe zmiany, na pewno wielokrotnie miałeś do czynienia z remontem. Zwykle wiąże się on z dużymi wydatkami, koniecznością przeznaczenia znacznej ilości czasu oraz wszechobecnym chaosem. Istnieją sposoby, dzięki którym remont przestanie być wyzwaniem zniechęcających miłośników ciągłych zmian.