Franke

(43 produktów)
i

Szukasz producenta oferującego wyposażenie kuchni na miarę Twoich oczekiwań? W takim razie zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy Franke, dostępnej na stronie 123lazienka.pl. To armatura, meble i akcesoria dostępne w wielu rodzajach, gwarantujące funkcjonalność i łatwe użytkowanie. Produkty te są trwałe i niezwykle praktyczne — spełnią one Twoje najśmielsze oczekiwania. Kilkaset pozycji dostępnych jest właśnie u nas w naprawdę korzystnych cenach. Baterie kuchenne, zlewozmywaki, szafki, półki, kosze czy nawet sortowniki na odpady i wiele więcej.

Więcej informacji o Franke

Wybierz firmę Franke — sprawdzone wyposażenie Twojej kuchni

W tej ofercie czeka na Ciebie niezliczona ilość baterii kuchennych o różnych kształtach, rozmiarach i wykończeniach. Wylewki stałe, wyciągane, obrotowe oraz wyposażone w perlatory, pomagające w mniejszym zużyciu wody. Wykonane w beżu, granicie, czerni czy w chromie. Jeżeli masz już baterię kuchenną, a Twoją priorytetową potrzebą jest zlewozmywak, to sprawdź koniecznie nasz asortyment. Proponujemy modele jedno lub dwukomorowe, wyposażone w przelew, otwór na baterię, ociekacz czy wyjmowany i zamykany odpływ. Wszystko po to, abyś mógł zdecydować się na ten jeden, odpowiedni dla Ciebie egzemplarz!

Ciekawe rozwiązania do kuchni — oferta producenta Franke

Producent wyposażenia kuchni Franke gwarantuje także wiele ciekawych rozwiązań, których nie spotkasz u konkurencji. Jest to między innymi szafka ze zlewozmywakiem, gdzie w jednych z drzwi kryje się chłodziarka. W ofercie tego producenta znajdziesz także rozdrabniacz do odpadów, który pozwoli na zachowanie czystości w kuchni, a także ułatwi sortowanie śmieci. Do Twojej dyspozycji są także świetne akcesoria, takie jak na przykład dozownik do mydła. Zapraszamy do wyboru sprawdzonych rozwiązań do kuchni — jesteśmy przekonani, że oferta Franke będzie odpowiednie właśnie dla Ciebie. Wysoka jakość wykonania, ciekawe rozwiązania i korzystne ceny. Sprawdź koniecznie pozostały asortyment sklepu 123lazienka.pl. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z wyborem produktów, możesz skontaktować się z naszym działe m obsługi klienta.

FRANKE - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowy projekt łazienki jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Odpowiedni dobór takich elementów, jak meble, oświetlenie, lustra, urządzenia sanitarne czy baterie pozwalają na stworzenie eleganckiego wnętrza zgodnego z aktualnymi trendami w łatwy, budżetowy i bezproblemowy sposób.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zarówno prysznice, jak i wanny mają swoje zalety. Istnieją osoby preferujące krótkie mycie oraz właściciele dużych łazienek kochający długie, gorące kąpiele. Duża dostępność eleganckich kabin prysznicowych i wanien różniących się od siebie pod względem wielu aspektów pozwala na wyposażenie łazienki zgodnie z Twoimi potrzebami.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont można przeprowadzić w łatwy i przyjemny sposób. W tym celu należy jednak przestrzegać kilku ważnych zasad, dzięki którym zmiana wyglądu danego pomieszczenia nie będzie związana z bałaganem, chaosem i dużymi wydatkami. Poznaj metody znacznie usprawniające remont dowolnego pokoju w Twoim domu.