Franke - Seria Dixi

(1 produkt)
i

Wysokociśnieniowe baterie kuchenne Franke Dixi w kolorze chromu to modele nawiązujące do najnowszych trendów kuchennych i łazienkowych. Prosty styl wykonania przyciąga oko. Wysoka jakość produktu i przedłużona piętnastoletnia gwarancja pozwalają na wieloletnie użytkowanie.

Więcej informacji o Franke Dixi

Bateria zlewozmywakowa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni. Doskonale sprawdza się ona zarówno podczas mycia naczyń, jak i sprzątania. Jako że jest to produkt, z którego korzysta się każdego dnia, warto na jej wybór przeznaczyć nieco więcej czasu. Dostępne na rynku baterie do kuchni różnić mogą się od siebie całym szeregiem parametrów. Zalicza się do nich między innymi ilość uchwytów. Największą popularnością cieszą się baterie 1-uchwytowe. Trudno się temu dziwić - dzięki nim szybko i wygodnie sterować można zarówno temperaturą, jak i strumieniem wody. Alternatywne rozwiązanie stanowią modele 2-uchwytowe, które to wyposażone są w 2 osobne pokrętła. Jeżeli chodzi o ilość otworów, do wyboru mamy baterie 1- oraz wielootworowe. W przypadku pierwszych z nich do czynienia mamy wyłącznie z 1 otworem, który odpowiada za przepływ zimnej oraz ciepłej wody. Co do baterii wielootworowych, wyróżnia się tu ich wersję 2- oraz 3-otworową. Szukając wysokiej jakości baterii zlewozmywakowej, warto zainteresować się serią Franke Dixi . W produkty z tej serii zaopatrzyć mogą się Państwo w naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl.

Franke Dixi - niezawodna bateria

Franke Dixi to bateria 1-dźwingiowa o chromowanym wykończeniu. Jej nowoczesny design sprawia, że doskonale prezentować będzie się ona we wszystkich minimalistycznych kuchniach. Wyposażona jest ona w stałą wylewkę, która obraca się o 360 stopni. Bateria posiada głowicę ceramiczną. Jest to model wysokociśnieniowy. Sterowanie dźwignią mieszacza odbywa się w bocznej cześci produktu. Wielkość otworu montażowego baterii Dixi to 3,5 cm, całkowita wysokość - 36 cm, wysokość wylewki - 23,1 cm, a jej zasięg - 28,2 cm. Produkt jest sprzedawany w zestawie wraz ze specjalną wkładką usztywniającą. Bateria Franke Dixi objęta jest 15-letnią gwarancją producenta. Znakomicie komponować będzie się ona ze zlewozmywakami dostępnymi w asortymencie naszego sklepu internetowego 123Łazienka.pl. Zapewniamy, że bateria sprosta oczekiwaniom każdego klienta.

Nowoczesne baterie kuchenne z serii Dixi

Szukasz praktycznego rozwiązania do swojej kuchni? Marzysz o baterii, dzięki której codzienne czynności staną się przyjemnością? W takim razie zapraszamy do sprawdzenia serii Franke Dixi. W niej między innymi bateria kuchenna wykonana w chromie, który pięknie się prezentuje. Gładka powierzchnia w połączeniu z połyskiem to uniknięcie najcięższych zabrudzeń, takich jak zacieki. Dodatkowo czyszczenie takiej powierzchni jest niezwykle proste. Argumentem, który przemawia za wyborem baterii z tej kolekcji, jest na pewno kształt. Zaokrąglona, długa wylewka umożliwia łatwe mycie naczyń czy płukanie owoców i warzyw. Co ważne, można ją obracać nawet o 360 stopni, dzięki czemu nie będziesz miał problemów podczas korzystania, jak również samego czyszczenia urządzenia.

Wybierz sprawdzony model do swojej kuchni

Baterię z serii Franke Dixi wyposażono w uchwyt boczny, za jego pomocą zmienisz ciśnienie i temperaturę wody. Jest on intuicyjny, dokładny i pracuje bardzo delikatnie. Ten model baterii jest wysokociśnieniowy, a to oznacza, że usuwanie zanieczyszczeń na przykład z naczyń będzie proste bez względu na ich rodzaj. Produkt ma odpowiednio dobrane wymiary, które wkomponują się w każdy zlewozmywak i miejsce w kuchni. Ponadto wykonano ją z niezwykle trwałych materiałów, które gwarantują eksploatację nawet przez wiele lat bez najmniejszych problemów. W naszej ofercie znajdziesz baterię Dixi w naprawdę korzystnej cenie. Nie czekaj, tylko już teraz ją sprawdź!

Franke Dixi - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zaprojektowanie stylowej łazienki wymaga dokładnego przemyślenia planowanej aranżacji. W tym celu można skorzystać z wielu dostępnych inspiracji, dzięki czemu wybór stanie się znacznie prostszy i przyjemniejszy. Obecnie są dostępne liczne produkty umożliwiające na idealne dopasowanie do wyposażenia konkretnego wnętrza.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna? Takie pytanie zadają sobie niemal wszystkie osoby decydujące się na samodzielne wyposażenie swojej łazienki od podstaw. Podczas wyboru odpowiedniego rozwiązania warto rozważyć metraż danego pomieszczenia, własne preferencje oraz dokładny wygląd planowanej aranżacji.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Podczas remontu najważniejszym aspektem jest odpowiednie zaplanowanie wszystkich podejmowanych kroków. Wówczas proces zmiany aranżacji pomieszczenia przebiegnie w sposób znacznie sprawniejszy i o wiele szybszy, co pozwoli Ci na cieszenie się nowym wyglądem wnętrza bez zbędnego wysiłku.