Franke - Seria Garbo

(3 produktów)
i

Pojemniki na odpady Franke Garbo przeznaczone są pod zabudowę. Umieszczenie całości na prowadnicach jest wygodne w codziennym użytkowaniu. Różnorodność dostępnych modułów pozwoli dopasować je do potrzeb każdego gospodarstwa domowego. Układ niezależnych od siebie pojemników ułatwia segregowanie śmieci.

Więcej informacji o Franke Garbo

Zlewozmywak czy bateria to nie jedyne nieodłączne elementy wyposażenia każdej kuchni. Równie ważną rolę odgrywają w niej pojemniki na odpady, które umożliwiają prawidłowe ich segregowanie. Produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi sposobem montażu. Bardzo często do czynienia mamy z pojemnikami umieszczanymi w szufladzie pod zlewozmywakiem. To idealne rozwiązanie do gotowych, urządzonych kuchni. Pojemniki tego typu posiadać mogą pokrywę lub być pozbawione tego elementu. Do ich zalet zaliczyć można między innymi szybki oraz łatwy montaż. Aby mieć pewność, że pasować będą one do posiadanej przez nas szafki, należy zmierzyć jej szerokość oraz sprawdzić, czy nie znajdują się tam żadne ograniczenia, takie jak chociażby zestaw odpływowy. Następny etap to wybór sposobu otwierania oraz ilości koszy. Tego typu pojemniki wyposażyć można w różnego rodzaju akcesoria dodatkowe ułatwiające codzienne ich użytkowanie. Bogaty wybór wysokiej jakości wyrobów tego typu znaleźć można w naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl, w serii Franke Garbo .

Funkcjonalne pojemniki na odpady

Franke Garbo to solidne pojemniki na odpady, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Umieszczane są one w całości na praktycznych prowadnicach, dzięki czemu codzienne korzystanie z nich jest w pełni komfortowe. Do wyboru jest tutaj kilka różnych modułów umożliwiających dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb czy dostępnej przestrzeni. Jako że każdy z pojemników jest w pełni niezależny, ułatwia to segregowanie odpadów. Wyprodukowane zostały one z trwałego, odpornego na uszkodzenia i łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa sztucznego. Wchodząca w skład zestawu półka to natomiast wysokiej jakości meta. Pojemniki przeznaczone są do zabudowy w szafkach wyposażonych w wysuwany front. Montowane są one do ich frontu oraz ściany bocznej. Wszystkie produkty z serii Franke Garbo objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl!

Pojemniki na odpady dla każdego

Segregowanie odpadów szczególnie w kuchni jest kwestią niezwykle ważną. Pozwala to na łatwiejsze zachowanie czystości w pomieszczeniu, a także późniejsze pakowanie śmieci do odpowiednich kontenerów. Nie będziesz już musiał się martwić, że wszystko znajduje się w jednym worku. Dzięki pojemnikom na odpady z serii Franke Garbo skończą się takie problemy. Prezentowane sortowniki doskonale sprawdzają się w każdej kuchni, są odpowiedniej wielkości, pomieszczą wiele odpadów, jednak nie spowodują, że miejsca w kuchni będzie mniej. Ich montaż odbywa się bowiem w szafkach lub szufladach. Dzięki temu praktycznie ich nie widać, kiedy nie są używane, a z kolei ich wysunięcie jest automatyczne. Takie rozwiązanie gwarantuje komfort i lepszy efekt wizualny, przy wciąż możliwym sortowaniu odpadów.

Doskonała propozycja na sortowanie odpadów

Pojemniki z serii Franke Garbo przeznaczone są pod zabudowę. Ich konstrukcja została umieszczona na cichych i stabilnych prowadnicach, przez co wysuwanie egzemplarzy nie będzie stanowiło problemu. W serii Garbo znaleźć można różne moduły, dzięki czemu ich wybór nie będzie stanowił problemu. Co ważne, konstrukcje sortowników wykonano z trwałych materiałów sztucznych, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Nie ma mowy o pęknięciach czy innych uszkodzeniach, które mogłyby spowodować, że pojemnik będzie trzeba wymienić. Zapraszamy do wyboru pojemników na odpady. Świetna jakość wykonania i przede wszystkim praktyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni.

Franke Garbo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka nie musi być niepraktyczna, funkcjonalne wnętrze zaś wcale nie musi być mało atrakcyjne. Obie te cechy da się połączyć, nawet na niedużej powierzchni. Pamiętaj, że znaczenie mają nawet drobne elementy wyposażenia. Przeczytaj, jak wybrać odpowiedni styl i na co zwracać uwagę, projektując swoją łazienkę.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Czy kąpiel pod prysznicem może być równie relaksująca, co w wannie? Na pewno można zbliżyć się do tego ideału nawet w niedużych łazienkach. Wystarczy wybrać baterię prysznicową z dodatkowymi funkcjami, takimi jak hydromasaż. Dowiedz się, jakie jeszcze rozwiązania możesz zastosować w swojej łazience.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Radość ze zmian, jakie niesie remont, często przesłania stres. Boimy się, że nie wystarczy nam pieniędzy, że trafimy na kiepskich fachowców, nie chcemy bałaganu i wszędobylskiego kurzu. Dobra wiadomość jest taka, że każdy problem da się okiełznać! Koniecznie przeczytaj, jak zminimalizować ryzyko wystąpienia niemiłych niespodzianek.