Franke - Seria Garo

(8 produktów)
i

Franke Garo to kolekcja baterii do zlewozmywaków kuchennych. Dostępne w niej modele charakteryzują się klasycznym stylem. Baterie te wykonane są z fragranitu, dzięki czemu będą stanowić doskonały komplet z wykonanym z tego samego materiału zlewozmywakiem.

Więcej informacji o Franke Garo

Wybierając bateirę do kuchni, pod uwagę wziąć należy kilka parametrów. Zalicza się do nich między innymi liczbę uchwytów. Najbardziej praktyczne są baterie 1-uchwytowe. Wynika to z faktu, iż pozwalają one na sterowanie zarówno strumieniem wody, jak i jego temperaturą. Dzięki takim bateriom możliwe staje się znaczące ograniczenie ilości zużywanej każdego dnia wody. Do produkcji baterii kuchennych wykorzystuje się różnego rodzaju materiały. Idealny wyrób tego typu powinien nie tylko cieszyć oko. Równie ważna jest jego odporność na uszkodzenia oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Wszystkie te wymogi spełniają baterie z serii Franke Garo , w które zaopatrzyć można się w naszym sklepie internetowym 123Łazienka.pl. To marka z ponad 100-letnim doświadczeniem na rynku, której wyroby dostępne są na całym świecie. Stanowią one synonim najwyższej jakości oraz trwałości.

Odporne na uszkodzenia baterie z fragranitu

Baterie dostępne w kolekcji Franke Garo wyprodukowane zostały z fragranitu. Co to za materiał? Stanowi on połączenie naturalnego kamienia oraz plexiglas. Sprawia to, że jest niezwykle trwały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania czy uderzenia, do jakich może dojść podczas codziennego użytkowania. Do zalet baterii kuchennych z fragranitu zaliczyć można także fakt, iż nie ulegają one zniszczeniu na skutek działania wysokich temperatur sięgających 280 stopni Celsjusza. Co więcej, takie produkty są łatwe w utrzymaniu w czystości. Aby na wiele lat zachowały one swój estetyczny wygląd, wystarczy je spłukać po każdym użyciu, a następnie wytrzeć do sucha miękką szmatką. Baterie z serii Garo dostępne są w kilku różnych wersjach kolorystycznych. Pozwala to na dopasowanie ich do stylu, w jakim zostało urządzone dane wnętrze. Oferowane tu baterie posiadają stałą wylewkę obracaną w zakresie 360 stopni. Są to modele wysokociśnieniowe. Wszystkie produkty z linii Garo objęte są 15-letnią gwarancją producenta. Z łatwością dopasować można je do oferowanych przez nas zlewozmywaków.

Piękne i eleganckie baterie kuchenne właśnie dla Ciebie

Szukasz rozwiązań, które pięknie się prezentują, a przy tym są niezwykle funkcjonalne? Marzysz o wykończeniu swojej kuchni w sprzęt pierwszej klasy, który dzięki swojemu wykończeniu sprawi, że całe pomieszczenie będzie stylowe? W takim wypadku zapraszamy do sprawdzenia serii Franke Garo, która w naszej ofercie widnieje już długi czas. Jeśli szukasz baterii kuchennych, jest to kolekcja dla Ciebie. Znajdziesz w niej produkty wykonane z fragranitu, a więc niezwykle trwałego i pięknego materiału, który coraz częściej wybierany jest zamiast mosiądzu czy stali. Jest on także bezpieczniejszy w użytkowaniu. Zapraszamy więc po wybór spośród naprawdę wielu egzemplarzy, które różnią się od siebie wykończeniem. Do wyboru masz kolor orzechowy, beżowy, kamienny, szary, granitowy, a nawet cappuccino.

Zapraszamy do wyboru idealnych baterii do Twojej kuchni

Decydując się na jeden z modeli z prezentowanej kolekcji, masz pewność wyboru. Wysokiej klasy wykończenie, trwały materiał oraz funkcjonalność na wysokim poziomie. Wszystko dlatego, że bateria ma długą i obrotową wylewkę, co przekłada się na proste mycie naczyń lub wykonywanie innych codziennych czynności w kuchni. Warto zauważyć, że wylewka może wykonać pełen obrót, a więc o 360 stopni, manewrowanie nią będzie proste i przyjemne. Każdy model z kolekcji charakteryzuje się tym, że jest to rodzaj wysokociśnieniowy, dlatego strumień wody wypływa pod niezwykle wysokim ciśnieniem. Przekłada się to na komfort użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z oferty, gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Franke Garo - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Odcienie beżu, złota, bieli – to podstawowe kolory typowe dla stylowych łazienek, choć nie jedyne, z których warto skorzystać. Pewne jest to, że takie pomieszczenie może być jednocześnie efektowne i praktyczne. Nawet na niewielkiej powierzchni można zmieścić niezbędne sprzęty, a przy tym wszystko pięknie zaaranżować.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? Jeśli wanna, to wolnostojąca czy do zabudowy? Jeśli prysznic, to z głębokim brodzikiem czy bezbrodzikowy? Istnieje mnóstwo możliwości zaprojektowania wygodnej łazienki. Nim zapadnie decyzja o zakupie kabiny lub wanny, warto poznać wszystkie wady i zalety obu rozwiązań, a także sprawdzić kompromisowe pomysły.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zabezpieczenie mieszkania na czas remontu może być wyzwaniem. Jeśli jednak wiesz, jak się za to zabrać, pójdzie sprawnie. Daj sobie czas na zaplanowanie każdego etapu. Zacznij od ustalenia budżetu i znalezienia dobrej ekipy. Przed rozpoczęciem prac, zabezpiecz meble, ściany i podłogi.