GEBERIT

(63 produktów)
i

Międzynarodowa Grupa Geberit to europejski lider technologii sanitarnej – znany i ceniony na całym świecie. Zaufały mu już miliony użytkowników. Koncern od wielu lat utrzymuje silną pozycję, działając na większości europejskich rynków. Tym, co wyróżnia tę markę na tle innych, są unikalne wartości w zakresie systemów sanitarnych i ceramiki łazienkowej. Produkty rekomendowane przez firmę są estetyczne i użyteczne, a nade wszystko niezawodne.

Więcej informacji o Geberit

Cała produkcja obecnie obejmuje blisko czterdzieści fabryk, z czego aż sześć mieści się za oceanem – to najlepszy dowód na to, iż Geberit jest marką globalną. Główna siedziba koncernu znajduje się w Szwajcarii. Koncern zatrudnia łącznie 12 000 pracowników w ponad 40 krajach. Nieustannie poszerza swój asortyment, aby na bieżąco odpowiadać społecznym potrzebom i oczekiwaniom rynku. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz eleganckie przyciski  spłukujące i stelaże podtynkowe do zamontowania wiszących toalet, które wyglądają niezwykle nowocześnie.

Geberit - zrównoważony rozwój 

Od samego początku działalności jedną z głównych zasad koncernu jest zrównoważony rozwój, który pozwala wdrażać praktyczne i efektowne rozwiązania z zakresu ceramiki sanitarnej przyjazne dla środowiska. Ma to wymierne skutki i opłaca się nie tylko społeczeństwu, pojedynczym klientom i współpartnerom, ale i szeroko pojętej planecie. To proekologiczne podejście wyróżnia markę na tle innych, podobnie jak wykorzystywanie w produkcji wysokiej jakości materiałów takich jak szkło lub kamień. Dzięki nim niejedna łazienka może zyskać blask. Idee zrównoważonego rozwoju przejawiają się także w wykorzystywanych w produkcji technologiach zmierzających do obniżenia zużycia wody, a także nowych rozwiązaniach logistycznych i wysokiej jakości energooszczędnych instalacjach sanitarnych. To wszystko sprawia, że produkty od Geberit cieszą się popularnością na całym świecie i są chętnie wybierane przez świadomych konsumentów o jasno sprecyzowanych oczekiwaniach.

Minimalizm i ponadczasowość

Systemy sanitarne i inne elementy łazienkowego wyposażenia tej marki to nie tylko wyjątkowe, schludne wzornictwo, ale też różnorodne funkcje. Jedną ze stosowanych przez producenta technologii jest np. wbudowane odsysanie zanieczyszczonego powietrza w przycisku uruchamiającym toaletę. To jeden z podstawowych profili działalności koncernu. Produkty w tej kategorii łączą inteligentne funkcje z wygodą i uniwersalną linią, dając uczucie komfortu, świeżości i czystości w łazience. Wysokiej jakości miski WC wymagają odpowiedniej oprawy – w tym wspomnianych przycisków spłukujących. Właściwy wybór tego typu akcesoriów jest niezwykle istotny – to one dopełniają aranżację każdej łazienki i składają się na całokształt aranżacji. Aby cieszyć się schludnym designem i komfortem codziennego użytkowania, warto postawić na wysokiej jakości produkty koncernu Geberit. Sprawdzą się one w każdym pomieszczeniu – o większej i mniejszej powierzchni – bez względu na obowiązującą w nim aranżację. Minimalizm i ponadczasowość to główne znaki rozpoznawcze marki.

GEBERIT - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka, przestronna, jasna, charakterna i funkcjonalna to marzenie każdego domownika bez względu na to, jakim dysponuje metrażem i jakie są jego upodobania. Poznaj najnowsze trendy oraz sposoby, w jaki sposób nawiązać do stylu retro lub eko. Kiedy sprawdzą się barwy stonowane, a kiedy niezbędne są nasycone, przyciągające wzrok kolory.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa jest coraz częściej wybierana nie tylko do małych pomieszczeń, ale również do wnętrz nowoczesnych, w których stawia się na oszczędności i wygodę. Dzięki niej nie tylko podreperujesz budżet domowy, ale również zaoszczędzisz sporo czasu podczas porannego przygotowywania się do pełnego wyzwań dnia.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Okiełznanie wszystkich spraw związanych z remontem wydaje Ci się nie do zrobienia? Najważniejszy jest dobry plan, wcześniejsze przemyślane zakupy, dobre zabezpieczenie wyposażenia i systematyczne sprzątanie. Sprawdź co zrobić, aby remont był przyjemny i niezbyt kosztowny. Z nami z pewnością Ci się to uda! Zapraszamy do lektury.