Filtruj (1627 products)

Cena

15,00 zł - 103 305,00 zł

Seria

pokaż wszystkie...

Grohe

(1626 produktów)
i

Grohe to jeden z wiodących producentów armatury sanitarnej, znany i ceniony na całym świecie za systematyczne wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów z zakresu ceramiki łazienkowej. Siedzibą firmy są Niemcy, co umacnia pozycję marki wśród konsumentów. Marka korzysta z precyzyjnej inżynierii produkcji i najlepszych surowców, aby zapewnić całkowitą zgodność wyrobów z wysokimi standardami. Są one niezawodne i służą odbiorcom przez wiele lat.

Więcej informacji o Grohe

To globalna marka, która opiera swoje wartości na technologii, jakości, designie i zrównoważonym rozwoju. W ciągu ostatnich kilkunastu lat sukces firmy potwierdziło ponad 240 zdobytych nagród przyznanych za wyjątkowy design i wdrażane innowacje. Produkty Grohe można odnaleźć w wielu prestiżowych projektach architektonicznych na całym świecie – marka cieszy się uznaniem wśród architektów, projektantów wnętrz oraz developerów, a także wśród prywatnych odbiorców, którzy oczekują wysokiej jakości i niezawodności.

Szeroka gama produktów

Produkty Grohe wpisują się w najbardziej bezkompromisowe wymagania z zakresu jakości wykonania i funkcjonalności, a także estetyki. Marka oferuje niezwykle szerokie spektrum wyrobów – niezawodne systemy prysznicowe, łazienkowe, baterie, armaturę itp. Firma opiera się na współczesnych trendach, a nawet kreuje je przez szeroką ofertę urządzeń sanitarnych przeznaczonych do domowych, luksusowo urządzonych wnętrz. Produkty marki Grohe wpisują się w innowacyjne rozwiązania. Firma troszczy się o środowisko naturalne, co jest dużym plusem w dzisiejszych czasach, oraz ma na względzie komfort użytkowników. Na uwagę zasługują niezwykłe rozwiązania technologiczne, które stawiają na efektywne oszczędzanie wody, cichą i bezproblemową pracę, precyzyjną kontrolę temperatury, bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Firma wprowadziła np. systemy zabezpieczające przed oparzeniem, które sprawdzą się w domach, w których są małe dzieci.

Jakość prosto z Niemiec

Grohe to marka, która nieustannie zdobywa prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Produkty rekomendowane przez tę firmę można spotkać w wielu miejscach użyteczności publicznej, np. w obiektach sportowo-rekreacyjnych, naukowych, medycznych. Z propozycji marki korzystają liczne hotele i salony spa, które stawiają na luksus i efektowność wystroju łazienek. To najlepszy dowód na to, że marka zasługuje na najwyższe uznanie oraz zaufanie klientów biznesowych. Jednocześnie jest znana i chętnie kupowana przez klientów indywidualnych. Firma przykłada się do każdego etapu produkcji. Wszystkie produkty oraz komponenty poddaje specjalnym testom wytrzymałościowym. Bardzo popularne są m.in. baterie z technologią TurboStat, która umożliwia błyskawiczne ustawienie pożądanej temperatury wody i utrzymanie jej na stałym poziomie. Tworząc innowacyjne rozwiązania, marka Grohe ma na celu trwałość i niezawodność produktów oraz komfort użytkowników. Innowacje opierają się na wykorzystaniu zróżnicowanej natury wody i mają na celu zaspokoić wszelkie potrzeby użytkowników, a także ich oczekiwania estetyczne.

GROHE - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowanie łazienki musi być przemyślane, jeśli chcesz zrobić to w sposób stylowy. Przed Tobą stoi wybór odpowiedniego designu, aranżacja wnętrza czy zakup najpotrzebniejszych akcesoriów. Gdzie jednak szukać inspiracji? W końcu nie każdy z nas ma zmysł do projektowania. Na szczęście z pomocą przychodzi nasz blog.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybierasz do swojej łazienki najważniejsze akcesoria i sprzęt, więc nie możesz pominąć prysznica czy wanny. Które rozwiązanie będzie jednak dla Ciebie korzystniejsze? Jest to uzależnione zarówno od Twoich osobistych preferencji, jak i budżetu czy metrażu pomieszczenia. Poznaj wady i zalety wanny oraz prysznica na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nadszedł czas na remont łazienki - martwisz się tym? Zupełnie niepotrzebnie! Po prostu dobrze się przygotuj. Kluczowym w remoncie łazienki jest opracowanie konkretnego planu - musisz przygotować budżet, zastanowić się nad tym, co w pierwszej kolejności trzeba poprawić czy wymienić i przeszukać oferty fachowców. Więcej porad znajdziesz na naszym blogu.