Grzejniki

(30 produktów)
i

Wybór odpowiedniego ogrzewania mieszkania i domu to niezwykle istotna kwestia, którą należy rozważyć jeszcze na etapie planowania budowy. Sama instalacja ogrzewania powinna cechować się trwałością, niskimi kosztami eksploatacji ciepła, a także gwarancją najwyższego poziomu komfortu dla domowników. W naszym sklepie 123lazienka.pl znajdziesz szeroki wybór grzejników. Wszystkie modele pochodzą od renomowanego producenta, firmy Purmo, która jest liderem w swojej branży.

Więcej informacji o Grzejniki

Postaw na najwyższą jakość

Prawidłowe rozprowadzenie ciepła jest niezwykle istotne w każdym pomieszczeniu, gdyż pozwala osiągnąć najwyższy poziom komfortu, a także zadbać o stworzenie przytulnej atmosfery - szczególnie w chłodnym sezonie, gdy temperatury za oknem mocno spadają. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór grzejników, które różnią się między sobą przede wszystkim wielkością, dzięki czemu z pewnością znajdziesz idealny model do każdego domowego pomieszczenia. Wszystkie z nich charakteryzują się nowoczesnym designem i wysoką starannością wykonania, dlatego zapewniają zarówno prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczej, jak i również estetyczne wykończenie wnętrza. Ponadto są bardzo solidne, a w zależności od wybranego modelu można je montować w formie stojącej lub wiszącej na ścianie, dzięki czemu są również bardzo praktyczne.

Jaki wybrać grzejnik?

Wybór grzejnika często jest nie lada wyzwaniem, dlatego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, które sprawią, że zakupiony model spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby. Przede wszystkim bardzo istotna jest wielkość grzejnika, gdyż powinien zapewnić optymalną ilość ciepła i skutecznym ogrzewaniem pomieszczenia - nie może być za mały. Zbyt duży grzejnik może przytłoczyć niewielkie wnętrza, dlatego warto wybrać tę odpowiednią wielkość. Ponadto wybierając grzejnik, warto również zwrócić uwagę na jego budowę. Wszystkie oferowane w naszym sklepie modele mają powierzchnie boczne obudowane osłonami, a góra przykryta jest osłoną typu grill, dzięki czemu ciepło jest oddawane szybko i bezpiecznie.

Grzejniki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nadchodzi moment gruntownego remontu Twojej łazienki - czas strachu i stresu? Nieprawda, jeśli tylko dobrze go zaplanujesz. Połową sukcesu w remoncie łazienki jest tak naprawdę odpowiedni plan i metody organizacji pracy oraz czasu. Poznasz je na naszym blogu i już nigdy więcej nie będziesz się bać remontu.

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Sanitariaty oraz wanna czy prysznic to niezbędne elementy wyposażenia łazienki, ale istotne są także akcesoria. Mowa tutaj, na przykład o uchwytach na ręczniki czy meblach łazienkowych. Jakie z nich mogą najbardziej przydać się Twojej łazience i gdzie je rozlokować, aby wszystko było jak najbardziej efektywne? Dowiesz się na naszym blogu.

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Świat oraz technologia idą do przodu, a w tym także łazienki. Projektując swoją, zapewne zastanawiasz się, jak powinno wyglądać wnętrze na miarę XXI wieku. Kluczowym jest oczywiście odpowiednie wyposażenie. Świat dostarcza nam nowoczesnych rozwiązań, jak hydromasaż czy strumienie pulsacyjne. Zapoznaj się z naszymi poradami na blogu.