Grzejniki kanałowe

(0 produktów)
i

Grzejniki kanałowe są innowacyjnym elementem wykończenia wnętrz i zostały stworzone dla właścicieli domów i mieszkań, które pozbawione są tradycyjnych kaloryferów lub dla osób, chcących zmienić wizualnie wnętrza pod względem instalacji grzewczej. Prezentowane w naszym sklepie modele mają wiele zalet - poznaj je już dziś!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Grzejniki kanałowe

Grzejniki kanałowe - ogólna charakterystyka

Oferowane w naszym asortymencie grzejniki kanałowe są przeznaczone do montażu pod podłogami pomieszczeń. Elementem grzejnym w tego rodzaju modelach są miedziano-aluminiowe wymienniki ciepła, które zamontowane są w stalowej wannie, odpornej na uszkodzenia. Ponadto grzejniki kanałowe są maskowane od góry podłużną kratką, dzięki czemu doskonale emitują ciepło i równomiernie rozprowadzają je po całym pomieszczeniu. Podczas ich instalacji warto mieć na uwadze, że wybrany grzejnik kanałowy powinien być dłuższy niż długość przeszkleń (okien, balkonów, drzwi tarasowych) i znajdować się w odległości około 20-30 centymetrów od nich, by w 100% spełnić swoje zadanie.

Zalety i zastosowanie grzejników kanałowych

Grzejniki kanałowe dostępne w naszym asortymencie skrywają w sobie wiele zalet, które warto poznać. Przede wszystkim są niewidocznym elementem wyposażenia, gdyż w porównaniu do klasycznych kaloryferów mocowanych ściennie, te są montowane w podłodze. Ciepło dostaje się do mieszkania przez kratki, dzięki czemu doskonale ogrzewa wnętrze i blokuje napływ zimnego powietrza od strony często nieszczelnych okien. Ponadto wybrane modele mogą również stanowić doskonałe uzupełnienie tradycyjnego ogrzewania podłogowego i są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych pomieszczeń, w których stawia się na minimalizm. Taki rodzaj grzejników nie zaburzy prostoty i harmonijności wnętrza, a dodatkowo modele podłogowe nie zajmują miejsca, dzięki czemu są bardzo praktyczne i funkcjonalne.

Grzejniki kanałowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Zbliża się remont łazienki, a Ty drżysz na samą myśl o nim? Spokojnie, wystarczy, że dobrze się do niego przygotujesz. Zastosowanie odpowiednich metod pozwoli Ci na ograniczenie bałaganu, jaki zaistnieje przy wymianie poszczególnych elementów wyposażenia, a także na zaoszczędzenie czasu.

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Co powinno znaleźć się w Twojej łazience? Poza tak oczywistymi rzeczami, jak sanitariaty, ważne jest uposażenie jej w akcesoria. Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju meblach czy uchwytach, na przykład na ręczniki. Akcesoria łazienkowe to także elementy dekoracyjne, które nadają Twojej łazience niepowtarzalnego stylu.

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Chcesz stworzyć łazienkę na miarę XXI wieku? Sięgnij po nowoczesne rozwiązania i akcesoria. Nowoczesna łazienka powinna być wyposażona w meble o ponadczasowym designie, przydatne akcesoria oraz funkcjonalny prysznic. Wszystko jednak jest uzależnione od Twojego budżetu, a także osobistych preferencji.