Grzejniki płytowe

(24 produktów)
i

Grzejniki pokojowe są nieodłącznym elementem każdego układu ogrzewania domowego. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które charakteryzują się wykorzystaniem nowoczesnych technologii, trwałością oraz niezawodnością przez długie lata. Dostępne są modele o różnych wymiarach, co ułatwia idealne dopasowanie grzejnika do pomieszczenia.

Więcej informacji o Grzejniki płytowe

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór grzejników o różnych rozmiarach. Oferujemy między innymi grzejniki pokojowe 600 na 1000 mm, a także duże modele o wymiarach 600 na 1600 mm. Wszystkie proponowane przez nas produkty są nowoczesne i bardzo wydajne. Pochodzą od znanej firmy, która od lat zajmuje się produkcją innowacyjnych urządzeń do układów ogrzewania domu - marki Purmo. Sprawdź dostępne u nas modele i wybierz wariant, który będzie odpowiadał Ci wielkością oraz funkcjonalnością. Jeśli nie wiesz, jak odpowiednio dobrać grzejnik do swojego układu ogrzewania centralnego w domu lub w mieszkaniu, to możesz skorzystać z fachowej pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników.

Grzejniki płytowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remontu łazienki nie należy się bać. Niektórym z nas nie daje on spać po nocach, jednak wynika to z nieodpowiedniego przygotowania się do niego. Wszystko jest kwestią dobrego zaplanowania - sporządź kosztorys, porównaj oferty fachowców, a także ceny artykułów łazienkowych. Więcej porad znajdziesz na naszym blogu.

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Łazienka jest już gotowa, ale czegoś jej brakuje? Wyposaż ją w akcesoria. Elementy dekoracyjne nadadzą łazience niepowtarzalnego stylu, a meble pozwolą Ci na odpowiednie przechowywanie twoich kosmetyków. Co jeszcze przyda Ci się w łazience? Poznaj ciekawe propozycje na naszym blogu.

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Nowoczesna łazienka XXI wieku. Od czego warto zacząć, by ją stworzyć?

Zawsze marzyła Ci się łazienka XXI wieku? Nowoczesna, innowacyjna i niekonwencjonalna? Pora spełnić to marzenie! Nowoczesna łazienka to dobrze zaprojektowane wnętrze. Wyposaż ją w dekoracje, nowatorski prysznic czy akcesoria. Na naszym blogu firmowym wskażemy Ci, co powinno znaleźć się w nowoczesnej łazience.