HAMBERGER

(0 produktów)
i

HAMBERGER to światowy producent desek sedesowych, które dostarcza na rynek już od stu wielu lat. Siedziba firmy mieści się w Rohrdorf koło Rosenheim, natomiast zakłady funkcjonują w Niemczech oraz w Bułgarii. Historia istnienia firmy sięga jednak nie 1912 roku, ale o wiele dalej wstecz, jako że przedsiębiorstwo założono już w 1866 roku i na jego czele aktualnie stoi czwarte i piąte pokolenie Hambergerów, a mianowicie Peter Hamberger i dr Peter M. Hamberger.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Hamberger

HAMBERGER połowę wytwarzanych w swoich zakładach produktów eksportuje do ponad 50 krajów świata. I nie bez powodu. Mamy tu do czynienia z deskami sedesowymi, które zadziwiają bogactwem wzorów i zastosowań, są dostępne we wszystkich najpopularniejszych przy tego typu produktach kolorach, a także w kolorach sanitarnych. Cechuje je komfort użytkowania oraz funkcjonalność. Ponadto do produkcji wykorzystano doskonałej jakości materiały, w tym duroplast, termoplast czy drewno, a także wprowadzono innowacyjne rozwiązania, nakierowane na wygodniejszy montaż i konserwację.

Podstawę dobrej jakości stanowi właściwy materiał

HAMBERGER wychodzi z założenia, że podstawę dobrej jakości stanowi właściwy materiał, i stosując się do tej dewizy, używa wyłącznie duroplastu, termoplastu czy drewna najwyższej klasy. A dzięki temu oferowane deski WC są nie tylko wytrzymałe i stabilne, ale też łatwo utrzymać je w czystości. Szczególnie warto podkreślić, że wspomniany duroplast nie zawiera substancji szkodliwych dla środowiska, a deski z niego wykonane są odporne na działanie wysokich temperatur, środków chemicznych, ale też na zarysowania i złamania. Z kolei termoplast cechuje się elastycznością, to materiał mocny i wytrzymały, a więc identycznie jak duroplast bardzo odporny na złamania. HAMBERGER stosuje też inteligentne technologie, dzięki którym montowanie desek nie sprawia problemu nie tylko instalatorom, ale radzą sobie z tym nawet zwykli użytkownicy. Duże znaczenie ma tu zastosowany rodzaj mocowania. Miniśrodkowe zawiasy Haro sprawiają, że deski sedesowe zostają mocno zamocowane do każdego, nawet najbardziej nietypowego modelu ceramicznego. Zawiasy EasyFix zapewniają optymalny sposób montażu, a jednocześnie skracają jego czas aż o 70%. A dodane do nich podkładki wyrównują nierówności. Poza zawiasami, które pozwalają na trwałe przymocowanie deski, dostępny jest też model TakeOff z możliwością zdejmowania, dzięki któremu w prosty, higieniczny sposób można zdjąć deskę i założyć ją ponownie.

Mamy do czynienia z produktami pozbawionymi wad

Produkty HAMBERGER są nie tylko funkcjonalne i wygodne w życiu, ale również zadbano o ich nieszablonowy wygląd. Branża ceramiki sanitarnej wciąż nie ustaje w projektowaniu nowych modeli o  oryginalnych wzorach. Podążając tą drogą, również HARBERGER tworzy produkty o kształtach dostosowanych do wielu różnych pomieszczeń. Nie tylko do łazienek domowych, ale również do ubikacji mieszczących się w obiektach użytku publicznego. Za sprawą surowych kontroli i przeprowadzonych testów mamy do czynienia wyłącznie z produktami pozbawionymi wad, na co dowodem są otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia.

HAMBERGER - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz mieć stylową łazienkę i rozważasz zlecenie jej zaprojektowania specjaliście? Możesz zaoszczędzić pieniądze, jeśli zrobisz to samemu. Stylowa łazienka to przede wszystkim zadbanie o odpowiednią aranżację wnętrza, a także wykorzystanie w pełni całego metrażu, którym dysponujesz. Na naszym blogu udzielimy Ci wskazówek.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Twoja łazienka jest już ukończona, ale została ostatnia rzecz - wybór między prysznicem a wanną? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które projektują swoje łazienki. Każdy z tych elementów wyposażenia ma swoje wady i zalety. Wanna pozwala na długie, relaksujące kąpiele, a prysznic jest idealny dla szybkiej higieny. Co wybrać? Podpowiemy Ci na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

W końcu przyszedł ten dzień, w którym Twoja łazienka nie wygląda już tak pięknie, jak dawniej. Najwyższy czas na remont! Nie musisz się nim jednak stresować - będzie on przyjemny i prosty, jeśli tylko wykorzystasz metody, które pozwolą Ci na ograniczenie bałaganu i trzymanie chaosu w ryzach. Sprawdź.