Filtruj (1278 products)

Cena

15,00 zł - 18 585,00 zł

Seria

pokaż wszystkie...

Hansgrohe

(406 produktów)
i

Hansgrohe należy do globalnych liderów w branży sanitarnej. Marka należy do Grupy Hansgrohe wraz z marką AXOR, a założyciel Hans Grohe zapoczątkował działalność firmy w 1901 roku. Od tego czasu koncern prężnie się rozwija, przekształcając się z niewielkiej manufaktury wyrobów metalowych w kreatywne centrum dostarczające nowoczesnych rozwiązań z zakresu urządzania łazienek. Od 2018 roku biuro Hansgrohe Polska zlokalizowane jest w Warszawie, ciesząc się popularnością wśród rodzimych odbiorców.

Więcej informacji o Hansgrohe

Marka cieszy się wielką renomą, a jej produkty są użytkowane, znane i cenione na całym świecie. Grupa Hansgrohe działa na szeroką skalę i produkuje swoje wyroby w wielu europejskich krajach – Niemczech, Francji, Chinach i USA. Firma Hansgrohe dostarcza baterie łazienkowe (zawory, baterie wannowe, jednouchwytowe, bidetowe), systemy prysznicowe i akcesoria, syfony, systemy odpływowe i inne. Produkty wyróżnia jakość i wzornictwo, które wpisuje się w najnowsze trendy. Wybierają je klienci biznesowi i indywidualni.

Hansgrohe niezawodne i efektowne akcesoria łazienkowe

Rozwiązania firmy są niezawodne i efektowne, nadają się do każdego pomieszczenia łazienkowego bez względu na jego wielkość i aranżację. Hansgrohe wykorzystuje innowacyjne technologie, które mają na celu ochronę przed poparzeniem, oszczędności wody i energii, a także bezpieczeństwo obsługi łazienkowego wyposażenia. W ten sposób marka Hansgrohe spełnia najwyższe standardy w aspekcie jakości, komfortu użytkowania i ochrony środowiska naturalnego. Doskonałe wzornictwo ma uniwersalną wartość dla marki Hansgrohe. Firma wychodzi z założenia, że ponadczasowa estetyka trwa dłużej niż szybko przemijające trendy. Jednocześnie tworzone przez markę produkty łazienkowe powstają w oparciu o nowoczesne technologie, wpisując się w minimalistyczne formy użytkowe. Są niezawodne i można z nich korzystać nawet po wielu latach. O tej ponadczasowości świadczy też wykorzystanie najlepszych materiałów w toku produkcji.

Wewnętrzne i zewnętrzne piękno

Jakość w Hansgrohe oznacza wewnętrzne i zewnętrzne piękno. W procesie produkcji firma stawia na jakość materiałów, zaawansowaną technologię i precyzyjne wykonanie najmniejszych detali. Jednocześnie marka przyczynia się do ochrony środowiska, pozwala na efektywne korzystanie z zasobów i stwarza dobre warunki pracy dla zespołu pracującego na sukces koncernu. W ten sposób powstają produkty łazienkowego wyposażenia, które możesz nabyć z czystym sumieniem, ciesząc się ich wyglądem, użytecznością i bezpieczeństwem codziennej eksploatacji. Klasa wyrobów łazienkowych marki Hansgrohe została potwierdzona przez liczne wyróżnienia i nagrody. Grupa Hansgrohe jest liderem wzornictwa branży sanitarnej, a w rankingu iF i zajmuje szóste miejsce wśród 2000 notowanych firm. Marka od dawna współpracuje z Phoenix Design. To kreatywny zespół ze Stuttgartu, który jako jedyne biuro projektowe tworzy kompletny asortyment pryszniców i baterii marki premium dla Hansgrohe. Inteligentne połączenie funkcjonalności i komfortu, a także ponadczasowego designu pozwalają tworzyć produkty dedykowane każdemu pojedynczemu użytkownikowi.

HANSGROHE - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka - marzy o niej wiele osób. Jak ją jednak zaprojektować? Wbrew pozorom nie jest to trudne. Poznaj podstawowe techniki aranżacji wnętrz i aktualne trendy. Dowiedz się, który design jest dla Ciebie, a reszta przyjdzie już sama. Zwróć też uwagę na to, aby akcesoria były do siebie dopasowane. Więcej porad znajdziesz na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - które rozwiązanie będzie lepsze? Wszystko tak naprawdę zależy od tego, w jaki sposób zażywasz kąpieli oraz jakim metrażem dysponujesz. Prysznic świetnie sprawdza się dla osób, które chcą załatwić potrzeby higieniczne raz-dwa. Wanna to idealne miejsce do relaksu, wymaga jednak na ogół większej przestrzeni. Sprawdź, które rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Przyszła pora na remont łazienki? Jeśli nie daje Ci to spać po nocach, to uspokajamy - to łatwiejsze niż myślisz. Najistotniejsze w remoncie jest tak naprawdę przygotowanie się do niego. Podsumuj swój budżet, sporządź kosztorys, poznaj metody ograniczenia bałaganu i zapanowania nad chaosem, a potem wyremontuj łazienkę.