Hansgrohe - Seria Bodyvette

(2 produktów)
i

Funkcjonalność, minimalistyczny design i komfort użytkowania to tylko kilka z wielu zalet serii Hansgrohe Bodyvette. Kolekcja renomowanej marki z Niemiec została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych prysznicach, których właściciele stawiają przede wszystkim na codzienną wygodę i wieloletnią trwałość.

Więcej informacji o Hansgrohe Bodyvette

W trakcie wyposażania pomieszczeń sanitarnych warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd armatury, ale także na jej funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania. Z myślą o maksymalnym komforcie korzystania z prysznica marka Hansgrohe zaprojektowała serię Bodyvette, w której znalazły się przede wszystkim niezawodne dysze boczne. Łatwe w montażu elementy, dzięki wykorzystaniu solidnych materiałów, są odporne na powstawanie kamienia i osadu, a tym samym bezproblemowe w utrzymaniu w czystości. Produkty z kolekcji niemieckiej firmy umożliwiają dowolną regulację kąta strumienia wody, są wyposażone w funkcję hydromasażu, a do tego gwarantują stały przepływ wynoszący około 6 litrów na minutę. Chromowane dysze prysznicowe są odporne na uszkodzenia i zarysowania oraz działanie wysokich temperatur. Zaleca się stosowanie ich z kompatybilnymi instalacjami prysznicowymi z innych serii niemieckiej marki, które znajdziesz w naszej ofercie. Sam wygląd linii Hansgrohe Bodyvette jest inspirowany minimalistycznymi formami, w których zamknięto ogromne możliwości i wieloletnią trwałość.

Hansgrohe Bodyvette - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zaprojektowanie stylowej łazienki wymaga od nas przykucia uwagi do sposobów aranżacji wnętrz. Niektórzy z nas potrzebują jednak do tego inspiracji - Internet jest jednak ich pełen. Współcześnie mamy możliwość stworzenia eleganckiej łazienki swoich marzeń, a wszystko to za sprawą niezwykle szerokiej gamy akcesoriów, mebli i dekoracji, które wpasują się do pomieszczenia.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanny i prysznice nie są pozbawione wad, mają także swoje zalety. Co zatem wybrać? Wszystko zależy od Twojego gustu. Coraz częściej pojawiają się jednak rozwiązania, które pozwalają nam na łączenie jednego z drugim, dzięki czemu dostosowanie łazienki do Twoich potrzeb jest naprawdę proste.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki nie musi być wyzwaniem, który będzie spędzać Ci sen z powiek. Istnieją odpowiednie metody, dzięki którym zmiana aranżacji czy przekształcenie łazienki w nowy sposób jest banalnie proste. Na rynku pojawiają się także wielofunkcyjne produkty, które ułatwią Ci sprawy remontu.