Hansgrohe - Seria Croma Select E

(30 produktów)
i

Hansgrohe Croma Select E to już kolejna odsłona popularnej kolekcji o ponadczasowym designie i wysokiej funkcjonalności, która została doceniona przez tysiące klientów. Linia o prostych formach, ergonomicznym kształcie i uniwersalnym wykończeniu obejmuje główki i głowice prysznicowe.

Więcej informacji o Hansgrohe Croma Select E

Kolekcja Hansgrohe Croma Select E nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością. Pod minimalistycznym designem kryją się nowoczesne, zaawansowane technologie, dzięki którym codzienne kąpiele nabierają nowego wymiaru. Czym różni się proponowana seria od swojego klasycznego odpowiednika? Przede wszystkim zastosowaniem systemu Select - to właśnie on sprawia, że nie musisz przekręcać tarczy, aby zmienić rodzaj płynącej wody. Od teraz wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby wybrać łagodny, silny lub skoncentrowany strumień. Szerokie główki i głowice prysznicowe z kolekcji Hansgrohe Croma Select E, które zamówisz samodzielnie lub w zestawach, nie straciły jednak cenionej przez klientów estetyki. Zaokrąglone krawędzie, połyskujące, chromowane wykończenie i minimalistyczny design tworzą elementy armatury łazienkowej, które znakomicie pasują do pomieszczeń sanitarnych o różnych stylach aranżacji. Wiele z dostępnych modeli zostało również wyposażonych w odizolowany korpus, specjalny filtr i technologię EcoSmart, dzięki której możesz oszczędzać wodę. Sama konstrukcja jest bezproblemowa w utrzymaniu w czystości - odpowiednia powłoka skutecznie zapobiega nadmiernemu osadzaniu się kamienia.

Hansgrohe Croma Select E - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zawsze marzyła Ci się łazienka, która łączy w sobie elegancję z praktycznymi rozwiązaniami? Teraz masz możliwość taką stworzyć. Wszystko opiera się o poznanie panujących trendów i połączenie elementów wyposażenia łazienki w taki sposób, aby była ona piękna i efektowna. Zobacz inspiracje na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Pora na wybór pomiędzy wanną i prysznicem? Nie masz możliwości wstawienia ich obu? Niekoniecznie musisz rezygnować z relaksu wanny na rzecz prostoty kabiny prysznicowej czy na odwrót. Na rynku istnieją rozwiązania, które łączą w sobie zalety obu urządzeń sanitarnych. Zajrzyj na nasz blog, aby poznać szczegóły.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to koszmar, bałagan, chaos, wydatki… Ale czy na pewno? Jeśli tylko sporządzisz odpowiedni plan, unikniesz wszechogarniającego chaosu i brudu. Na naszym blogu przybliżymy Ci najważniejsze metody aranżacyjne, które wspomogą Cię przy remoncie łazienki, czy innych pomieszczeń.