Hansgrohe - Seria Crometta

(49 produktów)
i

Kolekcja Hansgrohe Crometta to propozycja niemieckiej marki, w której czekają na Ciebie główki i zestawy prysznicowe. Ergonomiczne kształty o eleganckim chromowanym wykończeniu to idealny dodatek do łazienek zarówno minimalistycznych, jak i nowoczesnych.

Więcej informacji o Hansgrohe Crometta

Hansgrohe Crometta to seria, która zasłynęła ze swojej różnorodności - znajdziesz w niej głowice i zestawy prysznicowe zarówno o okrągłych, jak i kwadratowych tarczach. Choć elementy armatury łazienkowej różnią się od siebie wyglądem, to mają wiele cech wspólnych. Jedną z nich jest chromowane wykończenie, które jest jednym z najpopularniejszych designów wybieranych przez właścicieli domowych i hotelowych pomieszczeń sanitarnych. Produkty przeznaczone do montażu natynkowego zostały wyposażone w głowice z regulacją kąta, różnorodne strumienie i blokadę maksymalnej temperatury, dzięki której nie musisz się obawiać o poparzenie gorącymi kroplami wody. Seria Hansgrohe Crometta to również gwarancja komfortu codziennej kąpieli, którą zapewnia dodatek funkcjonalnego termostatu Ecostat Universal. Na szczególną uwagę zasługuje także ekologiczność linii. To właśnie ta kolekcja niemieckiego producenta jest uznawana za jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska serii armatury łazienkowej, dostępnych obecnie na rynku. Zastosowanie technologii ograniczających zużycie wody zapewnia nie tylko jej oszczędność, ale także zmniejszenie wydatków. Tak zaprojektowane główki prysznicowe i zestawy gwarantują wieloletnią trwałość przyjazną dla domowego budżetu.

Hansgrohe Crometta - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Przed Tobą stoi wyzwanie, jakim jest zaprojektowanie łazienki w stylowy sposób? Jeśli tylko śledzisz zmieniające się trendy na bieżąco, to doskonale wiesz, co zrobić, aby stworzyć łazienkę marzeń. Nie każdy ma jednak czas na poszukiwanie inspiracji, dlatego na naszym blogu przedstawiliśmy najważniejsze trendy w designie łazienek.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

W końcu nadchodzi ten dzień, w którym musisz wybrać, czy dla Twojej łazienki lepszą opcją będzie wanna, czy prysznic. Jest to nie lada dylemat. Jeśli tylko masz na tyle miejsca i budżetu - wstaw oba. Jeśli nie, to poznaj rozwiązania łączące zalety wanny i prysznica.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Łazienka z czasem traci dawny blask. Kafelki nie są już takie piękne, rury pękają, sanitariaty się psują. Co wtedy? Oczywiście - remont. Obawiasz się go? Spokojnie, nie ma takiej potrzeby. Odpowiednio przygotuj się do niego, zaplanuj swój budżet, rozejrzyj się po fachowcach w okolicy i wykorzystaj odpowiednie produkty.