Hansgrohe - Seria Ecostat S

(2 produktów)
i

Wyprodukowana przez niemiecką markę seria Hansgrohe Ecostat S obejmuje przede wszystkim baterie termostatyczne z dwoma uchwytami, które są przeznaczone do montażu podtynkowego. Eleganckie elementy armatury łazienkowej gwarantują wysoki komfort codziennych kąpieli.

Więcej informacji o Hansgrohe Ecostat S

Linia stylistyczna Hansgrohe Ecostat S to dopełnienie tradycyjnej kolekcji Ecostat, która od wielu lat gości w ofercie niemieckiego producenta. Podobnie jak swój pierwotny odpowiednik, tak i ona wyróżnia się przede wszystkim wysokim komfortem codziennych kąpieli. Baterie termostatyczne o uniwersalnym wzornictwie pozwalają na dowolny dobór mocy strumienia i jego temperatury oraz dopasowanie ich do indywidualnych preferencji użytkownika. Odpowiada za to dodatek praktycznego termostatu, który skutecznie chroni przed kontaktem z gorącą lub zimną wodą. Wiele z dostępnych modeli blokuje się po osiągnięciu przez nią 40 stopni, aby zabezpieczyć przed poparzeniami. Stałe utrzymywanie temperatury dodatkowo wpływa na przyjemność codziennych kąpieli. Kolekcja Hansgrohe Ecostat S o chromowanym wykończeniu i opływowych kształtach została również wzbogacona o dwa uchwyty - jeden do kontrolowania ciepła strumienia, a drugi do dopasowywania jego intensywności. Nie bez znaczenia jest również sam montaż baterii termostatycznych. Podtynkowa instalacja pozwala na zachowanie w pomieszczeniu estetyki, jednocześnie gwarantując, że wybrany produkt posłuży Ci przez wiele lat.

Hansgrohe Ecostat S - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz mieć stylową, elegancką łazienkę? Najpierw zapoznaj się z najważniejszymi trendami w ich aranżacji. We współczesnym świecie każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli chodzi o wyposażenie łazienek. Na rynku pełno jest różnych kafelek, oświetleń czy nawet niekonwencjonalnych sanitariatów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zarówno wanna, jak i prysznic mają swoje szczególne cechy, które przemawiają na korzyść jednego lub drugiego. Czym się kierować przy ich wyborze? Poza osobistymi preferencjami ważne są takie rzeczy jak Twój budżet czy metraż pomieszczenia. W końcu nic Ci po wielkiej wannie, jeśli nie będziesz miał gdzie jej zamontować.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to dla wielu czas pełen nerwów i rozczarowań, a przecież tak wielu rzeczy możesz uniknąć, jeśli tylko dobrze je rozplanujesz. Obecnie remontowanie pomieszczeń nie jest już tak trudne, jak było dawniej. Na rynku znajdziemy pełno nowatorskich rozwiązań, firm czy produktów. Zaplanuj swój remont razem z nami - zajrzyj na nasz blog.