Hansgrohe - Seria Elementy podstawowe

(2 produktów)
i

Seria marki Hansgrohe obejmująca elementy podstawowe to kolekcja, w której znajdziesz elementy niezbędne do odpowiedniego montażu i działania armatury łazienkowej. Solidne materiały i wytrzymałe konstrukcje to gwarancja niezawodności na wiele lat.

Więcej informacji o Hansgrohe Elementy podstawowe

Elementy podstawowe oferowane przez markę Hansgrohe to produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o armaturze łazienkowej z serii niemieckiego producenta. Artykuły są przeznaczone przede wszystkim do montażu wanien czy baterii. Ich zadaniem jest nie tylko ułatwienie instalacji wybranych modeli, ale także zagwarantowanie im niezawodnego działania przez wiele lat. W naszej ofercie znajdziesz między innymi zestaw podstawowy do baterii 3-otworowej, który należy umieścić w specjalnym otworze serwisowym. Element podstawowy kompatybilny z propozycjami Hansgrohe został wykonany z wytrzymałych materiałów i jest dostępny w komplecie z mieszaczem ceramicznym i uchwytem prysznicowym na brzeg wanny. W asortymencie nie zabrakło także podtynkowych zestawów do jednouchwytowej baterii umywalkowej z mieszaczem po prawej lub lewej stronie. Każdy z elementów podstawowych Hansgrohe zawiera szczegółową instrukcję montażu.

Hansgrohe Elementy podstawowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

W końcu możesz pozwolić sobie na łazienkę swoich marzeń? Zatem zaprojektują ją w stylowy i elegancki sposób. Obecnie trudno jest wyznaczyć jeden konkretny trend w branży łazienkowej - dominują trzy główne, który będzie dla Ciebie najlepszy? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam, na naszym blogu udzielimy Ci jednak wskazówek.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Stoisz przed wyborem armatury do łazienki? Czeka Cię zatem podjęcie decyzji pomiędzy wanną a kabiną prysznicową. Jedno cechuje wygoda i możliwość zażywania długich kąpieli, drugie funkcjonalność i prostota. Nie jest łatwo podjąć taką decyzję. Poznaj lepiej atuty wanien oraz pryszniców na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Chyba nikt z nas nie lubi remontów, ale nie oznacza to, że trzeba się ich bać. Renowacja łazienki wbrew pozorom może być bardzo prosta i łatwa do wykonania. Wystarczy tylko, że odpowiednio się do niej przygotujesz. Na naszym blogu udzielimy Ci kluczowych wskazówek.