Hansgrohe - Seria Fixfit

(12 produktów)
i

Kolekcja Hansgrohe Fixfit to seria obejmująca chromowane, eleganckie przyłącza węża prysznicowego, wśród których nie zabrakło zarówno tych tradycyjnych, jak i z dodatkiem praktycznej półki oraz uchwytu. Wysoka jakość elementów linii gwarantuje ich trwałość na lata.

Więcej informacji o Hansgrohe Fixfit

Wyposażenie kabiny prysznicowej powinno być przede wszystkim dopasowane do stylu aranżacji pomieszczenia sanitarnego. Twoja łazienka jest urządzona nowocześnie? W takim razie doskonałym dodatkiem będą elementy kolekcji Hansgrohe Fixfit, w której znajdziesz trwałe i praktyczne przyłącza węża. Produkty z zaworem zwrotnym, uchwytem i półką czy samym uchwytem prysznicowym są utrzymane w chromowanej tonacji - jednej z najbardziej uniwersalnych barw w świecie armatury. Pod atrakcyjnym wizualnie designem kryje się łatwość instalacji i gwarancja maksymalnego komfortu w trakcie kąpieli. Eleganckie elementy z serii Hansgrohe Fixfit są dostępne w różnorodnych kształtach - od okrągłych, aż po geometryczne z mocno zaakcentowanymi krawędziami - oraz o wielu formach części frontowych. Kompaktowe rozmiary przyłączy o połyskującym wykończeniu umożliwiają montaż nawet w najmniejszych kabinach lub nad wannami zarówno w domach, jak i obiektach noclegowych. Metalowe produkty są przeznaczone do pracy z wężami z nakrętką stożkową, a dodatek zaworu zwrotnego skutecznie zapobiega przed przedostawaniem się do strumienia zanieczyszczonej wody.

Hansgrohe Fixfit - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Czeka Cię projektowanie łazienki? Dowiedz się, jak zrobić to w stylowy i funkcjonalny sposób. Ważne jest, aby umiejętnie połączyć ze sobą różne elementy dekoracji czy stylu, dzięki czemu Twoja łazienka będzie niezwykle elegancka. Poznaj wiodące style w aranżacji łazienek na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Szykujesz się do wyboru wanny lub prysznica do swojej łazienki, ale nie wiesz, co będzie lepsze? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jedni cenią sobie wygodę wanny, inni funkcjonalność prysznica. Na szczęście dostępne jest rozwiązanie, które łączy oba te atuty. Dowiesz się więcej na naszym blogu.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Najwyższy czas na remont łazienki - ale jak go przeprowadzić? Chciałbyś uniknąć chaosu, bałaganu i wszechobecnego brudu, a także zaoszczędzić czas. To możliwa! Remont łazienki jest wbrew pozorom bardzo prosty, o ile dobrze wszystko zaplanujesz. Jakie są najważniejsze metody w planowaniu remontu? Dowiesz się na naszym blogu.