Hansgrohe - Seria Ibox

(2 produktów)
i

Elementy podtynkowe Ibox marki Hansgrohe to uniwersalne części armatury kuchennej lub łazienkowej, które są kompatybilne z różnymi modelami baterii, mieszaczy oraz termostatycznych elewacji zewnętrznych. Są niezbędne do montażu większości kompletów wannowych i prysznicowych.

Więcej informacji o Hansgrohe Ibox

Kolekcja podtynkowa Ibox marki Hansgrohe to części armatury konieczne do montażu zestawów prysznicowych oraz wannowych. Wyposażone w uniwersalne pierścienie oraz przystosowane do współpracy z armaturą o rozmaitych wymogach montażowych, pasują do ponad 200 produktów oferowanych przez markę Hansgrohe i AXOR. Działają ze wszystkimi bateriami tych producentów i są kompatybilne z wieloma termostatami. Elementy podtynkowe Ibox pasują do sześciu odrębnych rozwiązań funkcyjnych i w każdym przypadku są równie proste w montażu. Wykazują wysoką trwałością i niezawodność, co potwierdzają miliony instalacji, w których zostały zastosowane. Elementy podtynkowe Ibox nadają się do wykorzystania w prywatnym mieszkaniu lub w obiekcie publicznym. Umożliwiają estetyczne ukrycie w ścianie stricte funkcyjnych części instalacji, dzięki czemu na zewnątrz pozostają wyłącznie atrakcyjnie wykończone fragmenty. W ten sposób udaje się zachować harmonię stylizacyjną, przy okazji zachowując więcej wolnej przestrzeni w pomieszczeniu.

Hansgrohe Ibox - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby Twoja łazienka zmieniła się w piękne, eleganckie i oryginalne miejsce? Zaprojektuj ją w stylowy sposób. Znając podstawowe techniki aranżacji wnętrz, będziesz w stanie stworzyć łazienkę jak ze snu. Nie masz pomysłu na zaprojektowanie pomieszczenia? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Trzeba w końcu wybrać między wanną a prysznicem? To trudna decyzja, którą podejmujesz na lata. W końcu nikt nie wymienia armatury co chwilę. Zastanów się, co jest dla Ciebie odpowiedniejsze - wygodna wanna czy funkcjonalny prysznic? Jeśli chcesz połączyć te cechy, zdecyduj się na nowoczesne rozwiązania.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Kafelki straciły dawny blask? Armatura się psuje? Bateria do wymiany? Remont łazienki spędza sen z powiek niejednemu z nas. Często jednak zupełnie niepotrzebnie. Jeśli tylko potrafisz się dobrze do niego przygotować i zaplanować całą renowację - przebiegnie ona bezstresowo. Dowiedz się co zrobić, aby remont przebiegł szybko i bezproblemowo.