Hansgrohe - Seria Isiflex

(8 produktów)
i

Kolekcja Hansgrohe Isiflex obejmuje węże prysznicowe o różnym wykończeniu. W skład serii wchodzą modele w kolorze chromu lub stali oraz warianty z powierzchnią metaliczną lub jej imitacją. Wbudowane łożysko zapobiega skręcaniu się węża.

Więcej informacji o Hansgrohe Isiflex

Wąż prysznicowy - nieodłączny element każdej kabiny

Aby możliwe było korzystanie z kabiny prysznicowej, zaopatrzyć należy się w niezbędne akcesoria. Zalicza się do nich między innymi wąż prysznicowy. Czym kierować się przy jego wyborze? Dostępne na rynku produkty tego typu podzielić można na 2 główne kategorie: z oplotem metalowym (jedno- lub dwuwarstwowym) oraz z tworzywa sztucznego (mogą mieć one formę gumowej rurki lub być wyposażone w oplot z włókna). Pierwsze z nich cieszą się największą popularnością, a to ze względu na ich dużą trwałość i wytrzymałość. Do zalet drugich z nich zalicza się natomiast miękkość oraz brak problemów z rysowaniem powierzchni prysznica.

Nie mniej istotna jest długość węża prysznicowego. Nie może być on ani za długi, ani zbyt krótki. Pierwszy z nich może się zawijać i rysować znajdujące się w kabinie prysznicowej produkty. Drugi z nich powodować może natomiast dyskomfort w trakcie kąpieli. Standardowo, długość węży prysznicowych waha się od 120 do 200 centymetrów. Tak duża rozpiętość sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Węże prysznicowe z kolekcji Hansgrohe Isiflex

Jakiego rodzaju węże prysznicowe znaleźć można w serii Hansgrohe Isiflex ? Dostępne tu produkty różnić mogą się od siebie między innymi długością. Do wyboru są węże długie na 125, 160 czy 200 centymetrów. Posiadać mogą one powierzchnię chromowaną, metaliczną lub ich imitację. Wpływ na wysoki komfort użytkowania węży z omawianej kolekcji ma między innymi fakt, iż wyposażone są one w łożysko, które skutecznie zabezpiecza przed skręcaniem. Ze względu na gładką teksturę, są one bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Do tego celu w zupełności wystarczająca będzie zwilżona gąbka.

Węże Hansgrohe Isiflex posiadają również ochronę przed złamaniem. Zasługą tego są 2 nakrętki znajdujące się po obu stronach. Do produkcji węży marki Hansgrohe wykorzystywane jest wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia, wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu tworzywo. Wszystkie produkty z serii objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

Hansgrohe Isiflex - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Pora na zaprojektowanie łazienki w stylowy sposób? Najpierw poznaj podstawowe techniki aranżacji wnętrz oraz wiodące trendy na rynku. Tylko w ten sposób możesz uzyskać wystrój, który będzie elegancki i funkcjonalny. Na naszym blogu podsumowaliśmy dla Ciebie najbardziej znaczące trendy oraz udzieliliśmy kilku wskazówek.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Jak wybrać między wanną i prysznicem, kiedy chce się zachować cechy obu elementów? W końcu cenisz sobie wygodę wanny, ale też uwielbiasz prostotę i funkcjonalność prysznica. Na szczęście pojawiły się rozwiązania, które łączą atuty obu tych rozwiązań.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie możesz odkładać remontu łazienki w nieskończoność i dobrze o tym wiesz. Niestety, przyszedł ten moment, w którym deska klozetowa jest do wymiany, płytki nie są już tak piękne jak dawniej, a natrysk w prysznicu trawi kamień. Pora na renowację. Jeśli znasz metody organizacji pracy, będzie to przyjemność, a nie smutny obowiązek.