Hansgrohe - Seria Logis

(11 produktów)
i

Linia Hansgrohe Logis to przykład prostej armatury łazienkowej, która zwraca uwagę minimalizmem. Wykorzystane w niej systemy ułatwiają codzienną obsługę i pielęgnację poszczególnych elementów kolekcji. Logis pasuje do łazienek urządzonych w dowolnym stylu.

Więcej informacji o Hansgrohe Logis

Wyjątkowe produkty Hansgrohe z serii Logis

Seria Hansgrohe Logis to kolekcja armatury łazienkowej, na którą składają się nowoczesne baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe. Ich gustownym uzupełnieniem są akcesoria łazienkowe, których design utrzymano w jednakowym stylu. Pozwala to wyposażyć całą łazienkę oraz toaletę w elementy, które tworzą harmonijną kompozycję. Baterie Hansgrohe Logis odznacza smukła sylwetka i wyraźnie poprowadzone linie konturowe. Ich powierzchnia jest delikatnie wypukła, co dodaje jej nutki oryginalności. Jednocześnie, jest idealnie gładka, co ułatwia pielęgnację armatury. Monochromatyczność i zastosowanie barwy chromu, nadaje serii ponadczasowej elegancji. W bateriach umywalkowych zastosowano jedną ze sztandarowych technologii Hansgrohe, czyli napowietrzanie strumienia wody Air Power. Jest to komfortowa i ekologiczna funkcja, która optymalizuje i zmniejsza zużycie wody. Zachowawcza forma elementów kolekcji Logis jest zdecydowanym ukłonem w stronę współczesnych, minimalistycznych trendów. Dobrze prezentują się w każdym otoczeniu, a ich uniwersalność pozwala na bezproblemowe łączenie z dowolną aranżacją. Zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i w obiektach komercyjnych można skomponować je z wyposażeniem o klasycznym lub nowoczesnym charakterze.

Hansgrohe Logis - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Chcesz, aby Twoja łazienka była jak z pięknych zdjęć z katalogu Zaprojektuj ją w stylowy sposób, podążając za naszymi wskazówkami. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych trendów w projektowaniu łazienek, a także metod aranżacji. Spraw sobie łazienkę marzeń.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wolisz wannę czy prysznic? A może doceniasz atuty obu elementów? W takim razie wybór będzie dla Ciebie z pewnością bardzo trudny. Będziesz musiał jednak tego dokonać, jeśli Twój budżet lub metraż nie pozwalają Ci na zamontowanie obu. Na rynku pojawiły się już rozwiązania łączące atuty obu rozwiązań.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to dla Ciebie prawdziwy koszmar? Unikniesz wielu błędów z przeszłości, jeśli tylko zastosujesz odpowiednie metody renowacji i poznasz techniki organizacji pracy. Sporządź plan, aby nic w trakcie remontu nie mogło Cię zaskoczyć, a następnie zorganizuj renowację tak, aby wszystko przebiegło szybko.