Hansgrohe - Seria Metris Classic

(8 produktów)
i

Hansgrohe Metris Classic to baterie łazienkowe, które wyrażają nostalgię za minionymi czasami. Klasyczne wzornictwo z charakterystycznymi wygiętymi liniami w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, cieszy oczy i pomaga oszczędzać wodę.

Więcej informacji o Hansgrohe Metris Classic

Klasyka wcale nie musi być nudna, co doskonale udowadnia seria marki Hansgrohe. Linia produktów Metris Classic to nostalgiczna podróż w minione epoki, z których czerpie pełnymi garściami. Charakteryzuje się geometrycznymi formami, które lekko rozchylają się ku podstawie, tworząc subtelne krzywizny. Linia wylewki jest lekko falowana, co podkreślone jest również na uchwycie baterii. Całość tworzy bardzo elegancką formę, emanująca subtelnym urokiem. Ponadczasowość baterii podkreślają błyszczące, chromowane powierzchnie.

Hansgrohe Metris Classic to również wysoka jakość wykonania i wygoda obsługi. Producent nie zapomniał wyposażyć baterii w nowoczesne rozwiązania, które ograniczają przepływ wody i przez tarczę strumieniową zasysają powietrze, które wzbogaca strumień i dodaje mu dynamiki. To sprawia, że wypływająca woda ma większą objętość, a przy tym jest miękka i delikatna.

Metris Classic od firmy Hansgrohe to również szeroki wybór produktów. Baterie umywalkowe posiadają warianty o różnej wysokości oraz sposobie montażu, który można dopasować do typu umywalki. Natomiast te przeznaczone do prysznica i wanny są podzielone na rozwiązania natynkowe i oszczędzające miejsce baterie podtynkowe. Gwarantuje to możliwość dobrania produktów do indywidualnych potrzeb klientów.

Hansgrohe Metris Classic - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aby łazienka została zaprojektowana w stylowy sposób, musisz poznać wiodące style w aranżacji i wystroju wnętrz. Mowa tutaj o takich trendach jak retro, eko czy high-tech. Znając je, stworzysz niepowtarzalne wnętrze, którego będą Ci zazdrościć goście. Kup odpowiednie meble i akcesoria, a potem wyposaż pomieszczenie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna i kabina prysznicowa to podstawowe elementy, które znajdują się w każdej łazience. Wanny i prysznice mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Oba elementy mają swoje atuty i niepowtarzalne cechy, co zatem wybrać? Na naszym blogu udzielamy kilku wskazówek.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to dość wymagający proces - nic dziwnego, że wielu osobom spędza on sen z powiek. Wiele problemów jednak można uniknąć, jeśli tylko odpowiednio się przygotujesz. Poznając metody stosowane przez fachowe ekipy remontowe czy aranżerów, unikniesz zbędnego bałaganu czy chaosu.