Hansgrohe - Seria Metris E

(1 produkt)
i

Hansgrohe Metris E to produkty, które swoją formą nawiązują do wody. Posiadają opływowe kształty i są bardzo stylowe, wprowadzając w łazience subtelną elegancję oraz harmonię. Charakteryzują się wysoką wygodą użytkowania oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Więcej informacji o Hansgrohe Metris E

Każda z linii produktowych od firmy Hansgrohe może się poszczycić inną inspiracją, która miała największy wpływ na ich projekt. W przypadku Hansgrohe Metris E nie trudno znaleźć analogię do pierwiastka wody, który jest wszechobecny w łazience. Produkty tej serii charakteryzują się miękkimi, zaokrąglonymi liniami, które mają przywoływać na myśl płynącą wodę i jej dynamikę. Opływowe kształty sprawiają też, że ich użytkowanie jest bardzo przyjemne. Nie ma kantów czy ostrych krawędzi, które mogłyby sprawiać dyskomfort. Są za to subtelnie wygięte kształty i dość płaskie uchwyty w kolorze błyszczącego chromu. takie połączenie nawiązuje do harmonii i czystości.

Elementy serii Hansgrohe Metris E są wyposażone w liczne technologie, które mają wpływ na komfort użytkowników. Wśród nich warto wyróżnić Air Power i Eco Smart, które mają na celu zmniejszenie zużycia wody przy zachowaniu siły i objętości strumienia. Dzięki nim, oszczędności, wynikające ze zużycia wody mogą sięgać nawet 60%. Baterie z serii Metris E posiadają również system Quick Clean, który ułatwia utrzymanie ich w czystości ze względu na powłokę, zapobiegającą osadzaniu się brudu i mydlanych czy wapiennych osadów. Dużą zaletą serii jest fakt, że baterie Hansgrohe Metris E mogą współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody.

Hansgrohe Metris E - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Co zrobić, aby mieć łazienkę jak ze snów? Zaprojektować ją w stylowy sposób. Mając eleganckie meble i dobre akcesoria, tak naprawdę masz za sobą tylko połowę sukcesu. Ważne jest również stworzenie takiego pomieszczenia, w którym wszystkie elementy będą do siebie pasować. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wolisz wannę od prysznica? A może na odwrót? Jeśli właśnie stoisz przed wyborem jednego z tych elementów do swojej łazienki, to zapoznaj się z ich zaletami i wadami. W końcu to decyzja na lata. Wanna jest wygodna, ale zajmuje więcej miejsca od funkcjonalnego prysznica. Co w takiej sytuacji zrobić?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Czy remont łazienki może być prosty? Z pewnością zadajesz sobie to pytanie, kiedy renowacja zbliża się nieuniknionymi krokami. Remont może być prosty, o ile przygotujesz się do niego, jak należy. Poznaj najważniejsze metody, które stosują fachowcy i sam zacznij je wdrażać.