Hansgrohe - Seria Metris S

(24 produktów)
i

Hansgrohe Metris S to nowoczesna klasyka w modnej, industrialnej formie. Modernistyczny wygląd baterii podkreśla ergonomiczny uchwyt w kształcie patyka. Metris S to również nowoczesne rozwiązania techniczne, które sprawiają, że użytkowanie ich jest przyjemne i ekonomiczne.

Więcej informacji o Hansgrohe Metris S

Metris S jest serią, która charakteryzuje się mnogością wariantów, spośród których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły i dopracowane w każdym calu. Gwarantuje to ich estetykę na najwyższym poziomie, co dodatkowo podkreśla chromowe wykończenie. Inspiracją do ich stworzenia była doskonałość koła, co widać w każdym z produktów serii Metris S. Baterie umywalkowe mają okrągłe podstawy, a podtynkowe baterie prysznicowe posiadają osadzone na okrągłej podstawie uchwyty do regulacji przepływu wody.

Aby ułatwić klientom dobór baterii umywalkowej do konkretnego modelu, firma Hansgrohe w serii Metris S wprowadziła koncepcję Comfort Zone. To różnej wysokości wylewki, które gwarantują odpowiednie dopasowanie do umywalki, a tym samym zapewniają wysoki komfort i wygodę użytkowania. Wyposażone są w perlatory, które napowietrzają strumień wody, dodając mu objętości i nadając wodzie miękkości. Wszystkie wylewki baterii Metris S posiadają również system Quick Clean. Oznacza to, że wyposażone są w silikonowe elementy, które wystarczy przetrzeć, żeby usunąć kamienny osad. Gwarantuje to długoletnią żywotność produktów Hansgrohe oraz wysoką higienę kąpieli.

Hansgrohe Metris S - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowa łazienka to pragnienie wielu z nas. Nie każdy jednak potrafi ją odpowiednio zaprojektować. Szukasz inspiracji, ale nie wiesz, jak wcielić je w życie? Zapoznaj się z najważniejszymi stylami w projektowaniu łazienek i dowiedz się, jak połączyć akcesoria z meblami i wystrojem. Zobacz, co podpowiadamy na naszym blogu.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wanna czy prysznic? Co będzie lepsze? Dobrze rozważ zakup, któregoś z nich, w końcu będzie to decyzja na lata. Jeśli preferujesz odprężające kąpiele, to bez dwóch zdań postaw na wannę. Jeśli zaś chcesz zapewnić sobie szybką higienę - prysznic. A co jeżeli okaże się, że oba te rozwiązania można połączyć?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki to dla Ciebie prawdziwe piekło? Spokojnie, renowacji nie należy się bać. Choć wymaga wiele pracy, to efekt zawsze jest powalający. Zbędnych wydatków, bałaganu czy chaosu unikniesz, jeśli tylko dobrze się przygotujesz. Sporządź plan, zaplanuj budżet i wybierz ekipę fachowców.