Hansgrohe - Seria Metris Select

(8 produktów)
i

Dziecinnie prosta obsługa i radość korzystania z łazienki? Takie zalety oferują produkty Hansgrohe Metris Select, wśród których znajduje się armatura, systemy prysznicowe z głowicami oraz termostaty. To doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku.

Więcej informacji o Hansgrohe Metris Select

Codzienne korzystanie z łazienki można jeszcze usprawnić, co udowadnia firma Hansgrohe w serii produktów Metris Select. Są one wyposażone w intuicyjny i prosty w obsłudze przycisk o różnych funkcjonalnościach w zależności od modelu. Główki i głowice prysznica z przyciskiem Select pozwalają na łatwą zmianę rodzaju strumienia, by dopasować go do potrzeb użytkownika. W przypadku termostatu przycisk pozwala włączyć i wyłączyć strumień wody i dobrać jego tryb,

Jednak najciekawszym rozwiązaniem są baterie umywalkowe Metris Select, w których przycisk służy do uruchamiania wody. Ich innowacyjność gwarantuje umieszczenie przycisku w bardzo wygodnym miejscu i możliwość obsługiwania go bez użycia dłoni - strumień wody można włączyć między innymi przy pomocy łokcia czy przedramienia. To doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku, zwłaszcza takich, które z różnych przyczyn borykają się z ograniczeniem ruchu. Świetnie sprawdzi się również w przypadku osób, którym zależy na wysokim standardzie higieny.

Przycisk w każdym z produktów Hansgrohe Select jest umieszczony w intuicyjnym miejscu, by jego obsługa charakteryzowała się wysokim komfortem i wygodą użytkownika. Długowieczność i wytrzymałość przycisku Select była sprawdzona w wymagających testach obciążeniowych.

Hansgrohe Metris Select - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jesteś na etapie projektowania swojej łazienki i zastanawiasz się, jak uczynić ją wyjątkową? Naucz się sposobów na stylowe projektowanie łazienki. Poznaj główne trendy w branży – design eko, high-tech oraz retro. Dobierz odpowiednie akcesoria i meble, a następnie wyposaż w nie swoją łazienkę.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Właśnie ukończyłeś projekt łazienki i ostatnią rzeczą, jaka Ci pozostała jest wstawienie armatury? Teraz stoisz zapewne przed wyborem między wanną a kabiną prysznicową. Dobrze się zastanów, kupując jedno z nich – to wybór na lata. Wanna to idealna opcja dla tych, którzy chcą relaksu w trakcie kąpieli, prysznic z kolei jest prosty.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Wielu z nam ciągle drżą kolana na myśl o remoncie łazienki. Wszechobecny bałagan, porozrzucane narzędzia, wydatki, chaos... Wielu z tych rzeczy unikniesz, jeżeli odpowiednio przygotujesz się do renowacji. Poznaj sposoby, jakimi kierują się aranżerzy oraz fachowcy, i zacznij je wdrażać.