Hansgrohe - Seria Metropol

(108 produktów)
i

Hansgrohe Metropol to produkty przeznaczone głównie do łazienek, w których królują geometryczne formy. Przykuwają uwagę nie tylko swoją piękną formą, ale również dzięki wysokiej staranności wykonania. Nowoczesne wzornictwo daje szerokie możliwości aranżacji wnętrza.

Więcej informacji o Hansgrohe Metropol

Hansgrohe Metropol to idealna równowaga między zdecydowaną formą i minimalistycznym wyglądem. Produkty Metropol nie są przesadzone i nie posiadają zbędnych ozdób. Wyróżnia je geometryczna forma, posiadająca w podstawie kwadrat. Aby dać klientom możliwość aranżacji wnętrza pod własny gust i potrzeby, seria posiada różne wysokości wylewek Comfort Zone w zakresie 100 - 260 milimetrów oraz trzy różne uchwyty, które można dostosować do własnych wymagań. Można zdecydować się na klasyczny, uniwersalny uchwyt, bardziej nowoczesny i filigranowy uchwyt pałąkowy lub uchwyt Select, który obsługuje się poprzez jego naciśnięcie, nawet bez użycia dłoni. Pozwala to na szybkie odcięcie strumienia wody, co również przekłada się na oszczędności.

Seria Metropol to też szeroki wybór baterii stojących, wolnostojących i montowanych na ścianie, również w opcji podtynkowej. Wyposażone są one w nowoczesne udogodnienia techniczne, takie jak perlator Air Power, napowietrzający strumień wody i pomagający oszczędzać zużycie wody czy technologię Quick Clean. Głowice baterii są pokryte silikonowymi nakładkami, które ułatwiają czyszczenie baterii. Wystarczy delikatnie przetrzeć, by pozbyć się zalegających osadów wapiennych i brudu.

Hansgrohe Metropol - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowanie łazienki jest niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące. Zwłaszcza kiedy osiągniesz elegancki wystrój. Jak tego dokonać? Projektowanie łazienki w stylowy sposób wymaga od Ciebie zainwestowania nieco czasu w zapoznanie się z trendami. Na naszym blogu podsumowaliśmy najważniejsze style.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Pora na wybór armatury do swojej łazienki i masz dwie opcje – wannę oraz prysznic? Jeśli nie możesz zamontować obu, będziesz musiał wybierać. Tylko co będzie lepsze? Jedni cenią sobie prysznic za prostotę i efektywność, inni kochają długie kąpiele w wannach. A co jeśli okaże się, że oba te rozwiązania da się połączyć?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Twojej łazience przyda się remont, ale Ty cały drżysz od obaw przed wszechobecnym bałaganem? Spokojnie – zapoznaj się z metodami aranżacji, które stosują fachowcy, dzięki czemu renowacja każdego wnętrza będzie prosta. Zaoszczędzisz czas, pieniądze i co najważniejsze – nerwy.