Hansgrohe - Seria Metropol Classic

(39 produktów)
i

Klasyczny styl, odwołania do poprzednich epok, zamknięte w unowocześnionym wydaniu to cechy charakterystyczne serii Hansgrohe Metropol Classic. Szerokie możliwości dopasowania produktów i ich kolorystyki do własnych potrzeb sprawiają, że to seria, która nieodmiennie zachwyca.

Więcej informacji o Hansgrohe Metropol Classic

Metropol Classic to odwołanie do klasycznego wzornictwa w bardziej nowoczesnym wydaniu. Świetnie dopasuje się do wnętrz modernistycznych i tych wykonanych w bardziej uniwersalnym stylu, a szeroki wybór dostępnych wariantów sprawi, że każda aranżacja stanie się jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Baterie Hansgrohe Metropol Classic posiadają kwadratową, lekko rozchodzącą się ku dołowi podstawę oraz lekko zagięte, wznoszące się ku górze wylewki. Są dostępne w wariancie chromowanym lub ze złotymi elementami, które dodadzą łazience kunsztu i wzbogacą wnętrze.

Wszystkie baterie Metropol Classic są dostępne w wariancie z trzema różnymi uchwytami: krzyżowym w stylu retro, dźwigowym, jednoramiennym uchwytem uniwersalnym lub uchwytem zero, który powtarza kształt podstawy baterii bez zbędnych ozdób. Hansgrohe umożliwia też dostosowanie wysokości wylewki do własnych potrzeb, co pozwala uniknąć rozchlapywania wody i zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Technologia Eco Smart, która dostępna jest w produktach umywalkowych Metropol Classic sprawia, że zużycie wody obniża się do wartości pięciu litrów na minutę, co pozwala na osiągnięcie wysokich oszczędności przy jednocześnie komfortowym użyciu baterii. Natomiast dzięki udogodnieniom Quick Clean czyszczenie głowic z osadów wapiennych i brudu nigdy dotąd nie było tak proste.

Hansgrohe Metropol Classic - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Projektowanie łazienki w stylowy i elegancki sposób jest bardzo satysfakcjonującym zajęciem. Nie chcesz wydawać pieniędzy na profesjonalnego aranżera, ale marzy Ci się łazienka jak z amerykańskiego show? Poznaj panujące trendy w projektowaniu łazienek i zaaranżuj swoje wnętrze, tak jak chcesz.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Łazienka ma już wszystko, czego jej potrzeba poza armaturą? Wybór między prysznicem lub wanną bywa dla wielu z nas problematyczny. W końcu oba te rozwiązania mają swoje wady i zalety. Czym się kierować przy ich wyborze? Jednym z ważniejszych elementów jest metraż oraz budżet. Warto jednak kierować się osobistymi preferencjami.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Bateria do wymiany, pękła deska sedesowa, a płytki na ścianach już tak pięknie nie lśnią? Czeka Cię remont łazienki. Nie obawiaj się go – wszystko można przeprowadzić sprawnie i w mgnieniu oka, jeśli tylko dobrze się do niego przygotujesz. Zaplanuj budżet, sporządź kosztorys i sprawdź oferty profesjonalistów w okolicy.