Hansgrohe Novus

(35 produktów)
i

Nowoczesna armatura Hansgrohe Novus zachwyca jakością wykonania i przystępną ceną. To doskonałe rozwiązanie dla osób młodych, urządzających swoje pierwsze mieszkanie. Smukły design i płynne kształty świetnie pasują do wielu aranżacji łazienek, tworząc oryginalną stylizację.

Więcej informacji o Hansgrohe Novus

Seria Novus firmy Hansgrohe to doskonałe połączenie nowoczesnej armatury łazienkowej, wykonanej z zachwycającą dbałością o szczegóły i przystępnej, atrakcyjnej ceny. Dzięki temu produkty z tej linii sprawdzą się w każdej aranżacji łazienki, niezależnie od przeznaczonego budżetu. Hansgrohe Novus to kompleksowa seria, która posiada w swojej ofercie wszystkie produkty, jakie mogą być potrzebne w nowoczesnej i komfortowej łazience. Znajdą się wśród nich baterie umywalkowe, bidetowe i wannowe oraz zestawy prysznicowe przeznaczone do montażu na- i podtynkowego.

Hansgrohe Novus charakteryzuje się smukłymi liniami i łagodną formą. Wykonane są z wysokiej jakości mosiądzu, pokrytego błyszczącym chromem, co nadaje im eleganckiego wyglądu i ponadczasowego stylu. Są doskonałe dla osób, które dbają o środowisko. Technologia EcoSmart minimalizuje przepływ wody, a perlator Air Power nadaje strumieniowi objętości i miękkości, dzięki wymieszaniu w odpowiednich proporcjach wody z powietrzem. Nie bez znaczenia jest również wariant Cool Start, który sprawia, że w pozycji środkowej uchwytu baterii płynie chłodna woda, która pozwala uniknąć niebezpiecznych dla skóry poparzeń.

Baterie umywalkowe z serii Hansgrohe Novus zostały wyróżnione w Red Dot Design w roku 2018. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz doskonałej koncepcji projektu.