Hansgrohe - Seria PuraVida

(7 produktów)
i

Jeśli marzysz o awangardowym wnętrzu łazienki, PuraVida jest serią właśnie dla Ciebie. Znajdują się w niej produkty armatury łazienkowej oraz dodatki, które tworzą spójną, nowoczesną całość. PuraVida została też wielokrotnie nagrodzona w licznych konkursach i plebiscytach designerskich.

Więcej informacji o Hansgrohe PuraVida

Seria Hansgrohe PuraVida wyróżnia się na tle innych produktów armatury łazienkowej swoim awangardowym i niecodziennym wykonaniem. Dzięki wykończeniu powierzchni w procesie Dual Finish przejścia kolorystyczne nienagannej bieli i błyszczącego chromu są gładkie i bez widocznych krawędzi łączenia. Dodatkowo elementy serii PuraVida są odporne na zarysowania, dzięki czemu służą przez długie lata, zapewniając cały czas ten sam idealny wygląd.

PuraVida szybko podbiła serca klientów na całym świecie i została wielokrotnie doceniona w konkursach za nowoczesny design. Koncepcja serii opiera się na prostych, purystycznych liniach, wyglądających nowocześnie dzięki uchwytowi w kształcie joysticka. Takie rozwiązanie zapewnia nieporównywalny komfort użytkowania, poprzez idealne ustawienie strumienia wody i jej temperatury.

Hansgrohe nie zapomina również o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które ułatwiają codzienne korzystanie z produktów PuraVida oraz ich czyszczenie. Funkcja QuickClean pozwala na usunięcie zbierających się osadów wapiennych i brudu za pomocą przetarcia głowicy dłonią. Strefa Comfort Zone pozwala na dobranie odpowiedniej odległości wylewki od umywalki, co zapewnia wygodę użycia oraz zapobiega rozchlapywaniu się wody.

Seria Hansgrohe PuraVida to nie tylko armatura łazienkowa, ale również akcesoria, służące do wykończenia wnętrza, utrzymane w podobnej stylistyce i połączeniu bieli z chromem. Można wśród nich odnaleźć uchwyty na ręczniki, papier toaletowy czy dozowniki do mydła.

Hansgrohe PuraVida - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Co zrobić, aby mieć elegancką łazienkę? Trzeba zaprojektować ją w stylowy sposób. Jednak jako laik możesz mieć z tym pewien problem. W końcu nie wiesz, jak dopasować poszczególne elementy, aby tworzyły spójną całość. Na naszym blogu przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik i przybliżyliśmy najważniejsze trendy.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wybór pomiędzy wanną a kabiną prysznicową jest niezwykle trudny – w końcu jednak będziesz musiał kupić jedno z nich. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które chcą zaznać relaksu po ciężkim dniu – wybierz wannę. Jeżeli jesteś typem człowieka tryskającego energią, któremu wszędzie spieszno – wybierz prysznic.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki w końcu Cię dopadł? Nie bój się go –  to nie takie trudne, jak myślisz. Najważniejsze w tym wszystkim to odpowiednie przygotowanie się do renowacji. Wymaga od Ciebie nauczenia się nieco organizacji pracy, ale również planowania budżetu. Na naszym blogu zdradzamy metody fachowców.