Hansgrohe - Seria Raindance Classic

(6 produktów)
i

Marzysz o przeniesieniu własnej łazienki do klasy premium? Dzięki serii Hansgrohe Raindance Classic jest to proste. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, zamknięte w klasycznych formach oraz głowice natrysku w rozmiarze XXL to tylko niektóre z zalet linii.

Więcej informacji o Hansgrohe Raindance Classic

Linia Hansgrohe Raindance Classic to wielkoformatowe prysznice w klasycznym wydaniu. Posiadają okrągły kształt i lśniące wzornictwo. Dzięki nowoczesnej technice chromowania powierzchnia deszczownic i zestawów prysznicowych jest gładka i zachowuje swój połysk na wiele lat. Produkty z serii Raindance Classic charakteryzują się też łatwością czyszczenia dzięki technologii QuickClean.Tarczę prysznicową można łatwo zdemontować i umyć w zmywarce, a w przypadku lekkich zabrudzeń, wystarczy przetrzeć ją dłonią, żeby usunąć zalegający kamień i brud.

Hansgrohe Raindance Classic zapewniają wysoki komfort kąpieli, dzięki dużej powierzchni tarczy prysznicowej oraz różnym trybom natrysku. Można wybierać między delikatnym deszczykiem, pobudzającym do działania natryskiem lub masującym, silnym strumieniem. Deszczownice posiadają unikalną technologię Air Power. Tarcza pobiera powietrze, które następnie miesza ze strumieniem wody. Dzięki temu krople są pełniejsze, strumień bardziej miękki i obfity, a woda nie rozpryskuje się na boki. Pozwala to również oszczędzać, gdyż dzięki mieszance z powietrzem, znacząco zmniejsza zużycie wody. Zestawy prysznicowe Raindance Classic są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze, a ich montaż jest bardzo prosty.

Hansgrohe Raindance Classic - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Aby mieć stylową i elegancką łazienkę, najpierw musisz nauczyć się, w jaki sposób ją zaprojektować. Nawet laik jest w stanie zaaranżować wnętrze tak, aby jego wygląd wzbudzał zazdrość wśród innych. Zapoznaj się z najważniejszymi trendami w branży i wybierz coś specjalnie dla siebie.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Najwyższa pora wybrać armaturę do swojej łazienki, ale bijesz się z myślami, czy lepszy będzie prysznic, czy wanna? Jeśli nie masz możliwości wstawienia ich obu – zastanów się, co jest Ci bardziej potrzebne. Wolisz odprężające, trwające kilkadziesiąt minut kąpiele czy szybką higienę, aby być gotowym do wyjścia w 15 minut?

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki zmierza ku Tobie coraz większymi krokami, a Ty cały drżysz ze strachu? Spokojnie, przeprowadzisz go sprawnie i szybko, jeśli tylko nauczysz się, w jaki sposób to robić. Najpierw zaplanuj swój budżet, potem zorganizuj pracę tak, aby uniknąć niepotrzebnego chaosu. Zaangażuj do pomocy całą rodzinę, a będzie błyskawicznie.