Hansgrohe - Seria Raindance E

(23 produktów)
i

Raindance E od firmy Hansgrohe to seria, która charakteryzuje się geometryczną formą. Objawia się ona zwłaszcza w kwadratowej formie deszczownicy oraz zdecydowanych liniach zestawów i drążków prysznicowych. To linia, która przenosi kąpiel na wyższy, niezwykle komfortowy poziom doznań.

Więcej informacji o Hansgrohe Raindance E

Seria Raindance E przenosi kąpiel na zupełnie nowy, wyższy poziom komfortu i przyjemności. Można ją porównać do wizyty w salonie wellness, z której wychodzi się odprężonym i zrelaksowanym. Dzięki różnym trybom natrysku można osiągnąć cały wachlarz efektów od uspokojenia, poprzez pobudzenie i orzeźwienie aż po lepsze krążenie, dzięki opcji masażu strumieniem wody. Można wybrać aż do sześciu trybów, rozmieszczonych po trzy w główce i głowicy natrysku.

Produkty Hansgrohe Raindance E posiadają nowoczesny, geometryczny kształt oraz główki i głowice prysznicowe w dużym rozmiarze, które wzbudzają zachwyt użytkowników i podwyższają komfort kąpieli. Deszczownice są w kształcie kwadratu. Dla ułatwienia, wiele z nich obsługiwana jest poprzez technologię Select, czyli intuicyjnie umieszczony przycisk, który pozwala w prosty sposób zmienić formę strumienia lub odciąć jego przepływ. Dzięki rozwiązaniu QuickClean wszystkie produkty z serii Raindance E są wygodne i łatwe w czyszczeniu. Jest to możliwe dzięki specjalnym silikonowym wypustkom, które wystarczy przetrzeć palcem, by usunąć z nich osad wapienny i brud. Napowietrzenie strumienia wody technologią Air Power obniża zużycie wody, zwiększając objętość strumienia i nadając mu miękkości.

Hansgrohe Raindance E - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Stylowe projektowanie łazienki jest prostsze, niż może Ci się wydawać. Oczywiście, jeśli tylko masz taką możliwość – zaangażuj do pomocy profesjonalnego aranżera. Jeżeli jednak zależy Ci na oszczędnościach i czasie, poznaj trendy, którymi kierują się fachowcy, i dobierz odpowiednie akcesoria dla swojego wnętrza.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Zarówno wanna, jak i kabina prysznicowa mają tylu zwolenników, co przeciwników. Jedni nie wyobrażają sobie życia bez relaksujących kąpieli, inni potrzebują szybkiego mycia. Do której z grup Ty należysz? Jeśli chcesz połączyć oba rozwiązania – to są już na to sposoby. Zajrzyj na nasz blog, a tam wszystko wyjaśnimy.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Pora na remont łazienki i wymianę wszystkiego, co przez lata się zużywało. Obawiasz się brudu, chaosu, wydatków i bałaganu? Spokojnie – z naszymi poradami remont będzie prawdziwą przyjemnością. Renowacja nie musi być wcale droga ani czasochłonna, jeżeli dobrze się do niej przygotujesz. Na blogu prezentujemy sposoby fachowców.