Hansgrohe - Seria Raindance Rainmaker

(5 produktów)
i

Rainmaker to niezapomniane doznania płynące z kąpieli pod prysznicem w formacie XXL. Deszczownice z wielką tarczą prysznicową sprawiają, że woda otula całe ciało, zapewniając relaks i odprężenie godne najlepszych stref wellness.

Więcej informacji o Hansgrohe Raindance Rainmaker

Deszczownice z serii Hansgrohe Raindance Rainmaker charakteryzują się dużym rozmiarem, który umożliwia komfortową kąpiel, podczas której woda łagodnie otula całe ciało. Ich rozmiary sięgają nawet 68 centymetrów szerokości, co umożliwia również kąpiele we dwoje. Tego typu deszczownice wyposażone są w trzy tryby kąpieli, wśród których znajduje się natrysk punktowy, rozłożysty lub rotujący strumień, masujący całe ciało. Pozwala to przenieść się podczas kąpieli do strefy wellness oraz zrelaksować i rozluźnić wszystkie mięśnie.

Głowice prysznicowe z serii Raindance Rainmaker można montować bezpośrednio na ścianie, za pomocą ramienia prysznicowego lub bezpośrednio na suficie. Pozwala to na dobór opcji pod konkretne wymagania i aranżację łazienki. Mocowanie jest bardzo proste i opiera się na bazie zestawu podstawowego. Co najważniejsze, po montażu nie widać elementów mocujących, a to zapewnia wnętrzu schludny wygląd. Demontaż baterii do czyszczenia również jest bardzo prosty, zaś osady można usunąć przy pomocy palca, dzięki technologii QuickClean.

Wiele głowic prysznicowych z serii Hansgrohe Raindance Rainmaker opiera się na technologii Select. Pozwala to na regulację trybu strumienia za pomocą intuicyjnego, łatwego w obsłudze przycisku, znajdującego się na termostacie.

Hansgrohe Raindance Rainmaker - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Przez lata marzyłeś o łazience jak ze snu i w końcu możesz sobie na to pozwolić? Zaprojektuj ją tak, aby była elegancka i funkcjonalna. Myślisz, że nie da się tego połączyć? Nic bardziej mylnego. Na rynku mamy tak szeroką gamę produktów, że każdy zaprojektuje łazienkę w stylowy i elegancki sposób.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wolisz wannę? A może prysznic? Na oba nie możesz sobie pozwolić i musisz wybierać. Postaw na to, co bardziej odpowiada Twoim preferencjom – to wybór na lata. Nie wiesz, co bardziej do Ciebie pasuje? Na blogu zestawiliśmy najważniejsze cechy obu armatur łazienkowych, aby nawet laik mógł sobie poradzić z wyborem.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Nie uciekniesz od remontu łazienki, ale nie musisz się też tego obawiać. To stosunkowo prosta czynność, która jest mocno demonizowana. Dlaczego? To przez wszechobecny bałagan i wydatki, jakie są z nim związane. Kluczem do zaoszczędzenia sobie nerwów jest odpowiedni plan renowacji łazienki. Jak go wykonać? Podpowiadamy.