Hansgrohe - Seria Raindance S

(1 produkt)
i

Hansgrohe Raindance S to minimalistyczna kolekcja w której znajdziesz między innymi głowice oraz kompletne systemy prysznicowe. To wysokiej jakości produkty, które zachwycają nowoczesnym designem, stylowym wykończeniem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które maksymalnie podnoszą komfort codziennego użytkowania.

Więcej informacji o Hansgrohe Raindance S

Komplety prysznicowe Hansgrohe Raindance S to połączenie prostej, minimalistycznej formy z ponadczasową funkcjonalnością - każdy z nich składa się z deszczownicy i baterii ściennej z regulowanym uchwytem słuchawki, który umożliwią również zmianę kąta nachylenia strumienia wody. Dodatkowo wyposażony jest w system Select, dzięki któremu zmiana rodzaju strumienia odbywa się za pomocą pojedynczego przycisku - cały proces jest prosty i intuicyjny. Zależnie od preferencji możesz również skorzystać z wygodnej deszczownicy wyposażonej w technologię RainAir, która pozwala cieszyć się odprężającym strumieniem wody o niewielkim nasileniu z dużymi, miękkimi kroplami wody delikatnie otulającymi całe ciało.

Kolekcja Hansgrohe Raindance S to również eleganckie pod względem wzornictwa głowice prysznicowe, które zależnie od wariantu pozwalają cieszyć się kilkoma rodzajami strumienia wody. W przypadku deszczownic dostępnych w ofercie również zastosowano kilka innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko podnoszą komfort kąpieli, ale również ułatwiają ich codzienne czyszczenie i konserwację. Jednym z nich jest technologia QuickClean ułatwiająca usuwanie osadu kamiennego osadzającego się na dyszy poprzez lekkie potarcie jej powierzchni palcami.

Hansgrohe Raindance S - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Uważasz, że funkcjonalna łazienka to jednocześnie nudna łazienka? Nic bardziej mylnego. Jeśli poznasz odpowiednie metody aranżacji wnętrz, to stworzysz łazienkę, która łączy w sobie funkcjonalność i elegancję. Naucz się, jak łączyć kolory, różne style i które trendy są obecnie na topie. Zajrzyj na nasz blog.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Wolisz dużą, wygodną wannę z parawanem czy małą, ale nowoczesną kabinę prysznicową z hydromasażem? Może chcesz mieć oba rozwiązania w swoim domu? Nie każdy metraż pozwala na montaż obu armatur. Wtedy warto poszukać sposobów na połączenie jednego i drugiego. Podpowiadamy na naszym blogu, jak osiągnąć kompromis.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Remont łazienki zawsze wiąże się z potężnym kurzem, bałaganem i brudem. Niełatwo go potem posprzątać. Możesz go jednak zminimalizować, jeśli skorzystasz z usług profesjonalnej firmy lub odpowiednio się do niego przygotujesz. Poznając sposoby na renowację łazienki, uda Ci się uprzątnąć bałagan w mgnieniu oka.