Hansgrohe - Seria Raindance Select E

(51 produktów)
i

Hansgrohe Raindance Select E to nowoczesna kolekcja armatury łazienkowej, która zachwyca prostą formą, dbałością o każdy detal i niesamowitą funkcjonalnością. W ofercie znajdziesz między innymi główki prysznicowe, głowice (tzw. deszczownice) oraz kompletne zestawy prysznicowe.

Więcej informacji o Hansgrohe Raindance Select E

Nowoczesne łazienki wymagają stylowych a zarazem innowacyjnych rozwiązań. Z myślą o nich powstała kolekcja armatury łazienkowej Hansgrohe Raindance Select E. W ofercie tego renomowanego producenta znajdziesz między innymi kompletne zestawy prysznicowe w odcieniach chromu i bieli, w tym również wariant przeznaczony do montażu podtynkowego z głowicą i główką prysznicową oraz baterią termostatyczną ShowerSelect umożliwiającą szybkie przełączenie rodzaju i źródła strumienia wody. Do wyboru masz kilka opcji strumienia wody, w tym: relaksujący RainAir przypominające delikatny deszczyk, masujący CaresseRain przynoszący odprężenie po ciężkim dniu oraz kombinacja kilku strumieni, czyli wariant Mix.

W kolekcji Raindance Select E znajdziesz również ogromny wybór główek i głowic prysznicowych, które nie tylko podniosą komfort codziennej kąpieli, ale również sprawią, że zapomnisz o żmudnym i czasochłonnym czyszczeniu prysznica po każdorazowym użytkowaniu. Projektanci marki Hansgrohe i w tym przypadku nie zapomnieli o zastosowaniu innowacyjnych technologii, które podnoszą komfort kąpieli na wyższy poziom; wygodnym przycisku Select umożliwiającym wybór preferowanego strumienia wody; systemowi QuickClean ułatwiającemu usunięcie kamiennego osadu z powierzchni głowicy oraz technologii AirPower pomagającej zaoszczędzić wodę w trakcie kąpieli.

Hansgrohe Raindance Select E - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Nowoczesna łazienka nie musi być tylko funkcjonalna, ale powinna być przede wszystkim elegancka. Jak można stylowo zaprojektować wnętrze, aby łączyło w sobie oba atuty? Wystarczy nauczyć się łączenia kolorów, balansowania między stylami i dobierania odpowiednich artykułów oraz akcesoriów.

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Kabina prysznicowa czy wanna - co wybrać?

Nie możesz się zdecydować na wybór między wanną a kabiną prysznicową? Podsumuj najważniejsze cechy obu urządzeń sanitarnych – w końcu taki wybór ciągnie się za Tobą latami. Łazienka powinna być wyposażona w armaturę, która spełnia Twoje oczekiwania. Zajrzyj na nasz blog, gdzie poruszamy tę kwestię.

Nie bójmy się remontu

Nie bójmy się remontu

Co jest najgorsze w remoncie łazienki? Wbrew pozorom nie bałagan czy uszkodzenia, a lęk przed nimi. Stres związany z chaosem przy remoncie może mocno się na Tobie odbić. Dlatego zaoszczędź sobie nerwów i przygotuj się odpowiednio do zadania. Poznaj metody, które stosują aranżerzy oraz profesjonalne firmy budowlane.